שאלה שמעניינת אותי

שאלה שמעניינת אותי

הייי
יצא לי לשבת עם אישה שאני לא יודעת מה השם של התפקיד שלה אבל היא סוג של עוזרת להיפתר מכעס פנימי , היא שולחת לבן אדם אנרגיות חיוביות, מרפא אותו ואומרת מה צופן לו העתיד פחות או יות. היא לא מגדת עתידות.
במקרה יצא לי לדבר איתה ואחרי שיחה על המשפחה נטו- מבלי לדעת עליי כלום כי לא דיברנו עליי בכלל, היא אמרה לי שיש לי תכונות גבריות שאני חייבת להיפתר מהם ושהיא מוכנה לעזור לי.
עכשיו היא ידועה כאחת שבאמת באמת עוזרת אבל אני לא אוהבת את הדברים האלה.
אני חושבת שאם אני כועסת מבפנים אז יש לזה סיבה.

אבל השאלה שלי היא- מה הכוונה כשהיא אמרה שיש לי תכונות גבריות?
שאני מתנהגת כמו גבר? שאני כאילו אישה בגוף של גבר?
היא אמרה שהגברים רואים בי חברים וישר בורחים ממני.
אבל זה לר הכי נכון.
אף פעם גבר לא ברח ממני- אני זאתי שסיימתי מערכת יחסים תמיד!
מה לדעתכם זה אומר תכונות גבריות?

AlabamaW0rley

New member
את שואלת בצדק

כי היא עשתה לך ניים-דרופינג רציני פה. בואי נראה:
אנרגיות חיוביות? מה זה לעזאזל אנרגיות חיוביות? יש מכשיר שמודד אותן? יש נוסחא שמכמתת אותן? יש איזשהו אינדיקטור לקיומן?
תכונות גבריות? מה זו, באמת, גבריות? יש גבריות אוניברסלית או שזה תלוי תרבות?
מה צופן העתיד? הוא צופן משהו בכלל? הכל דטרמיניסטי? או שמה היא החליטה שאיזו ישות עילאית תיכננה כבר תוכנית עבורך?

בקיצור, בולשיט ועוד בולשיט. מגיע לך יותר. רוצה להפטר מכעסים? פני לאנשי מקצוע שעברו הכשרה מדעית, ולא לשרלטניות שמרדדות אותך לסטראוטיפ.

Tiger Steve

New member
מגדר...

לדעתי החברה מגדירה את התוכן, והאישיות והגנטיקה מגדירות את הנטיה.

אם נולדת אישה מאוד נשית, זה יגרום לך ליטות בצורה חזקה לבחור פעילויות שהחברה מגדירה כנשיות.
התוכן של הפעילויות עצמן יכולות להיות שונות מחברה לחברה.

אישה עם תכונות גבריות זו אישה שיש לה נטיה יותר חזקה משל נשים אחרות לבחור התנהגויות שנחשבות גבריות על ידי החברה.

אני מאמין שהתכונות נלמדות ומולדות וקובעות נטיה. החברה קובעת את התוכן עצמו.

רואה 6 6

New member
דעתי היא,שתשכחי את האישה הזו והשטויות שלה.

יש אנשים שמסוכן ליהיות חשופים אליהם וזאתי כנראה השפיעה עליך.
הרבה הילרים (אם תפגשי עוד הרבה) מדברים בקלישאות וסיסמאות בלי שום דבר קונקרטי מאחור.הם עושים את זה דרך קרעי אינטואיציה,אמירות שיישבו את הקשב שלך או יותר נכון,ינטרלו כל יכולת של חשיבה ביקורתית ובעזרת פיסות מידע קטנות שנתת על עצמך.
היא לא ריפאה את המישהו הזה משום כעס ושום נעליים.אף אחד לא פוטר את הפלונטרים שלו מרחוק בלי להרגיש.שלט רחוק יש בנתיים רק בטכנולוגיה,לא בזה.
אנשים מרפאים את עצמם בעצמם. אולי בעזרה מצד ב' אבל כזו שמודעת ונבחרה לכך.
אז בבקשה,אל תלכי יותר לשמוע אנשים כאלה.חוץ מחור בארנק לא יקרה לך כלום.

זה אומר שהיא פשוט מחפשת את

הפרייאר הבא שישלם לה כסף בשביל החרטוטים שלה וזה ממש לא צריך להטריד אותך.

Berethor

New member
נו באמת מה גברי בך

בתגובות אחרות שלך בפורום ממש לא עושה רושם שיש לך תכונות או אישיות גבריים. אם כבר להפך הבעיה שלך זה שחסר לך תכונות גבריות מסוימות. בקיצור עושה רושם שההילרית שלך טועה.

Tiger Steve

New member
קודם כל

נורת אזהרה עם דגל אדום מתנוסס מעל הראש נדלקת כאשר היא אומרת משהו שאת מרגישה שהוא לא נכון לגביך.

יחד עם זאת, היכולת להגיד דברים נכונים לגביך זו מיומנות טכנית שאפשר ללמוד וללמד ונקראת קריאה קרה. אם ניפגש אני אוכל להגיד לך דברים עליך שאת חושבת שרק את יודעת בלי שאנחנו מכירים ובלי שיש לי שום יכולת על חושית, כך שכדאי להיזהר גם מכאלה שיודעים הכל עליך.

רק כאלה שגורמים לך להרגיש טוב ומחוזקת, שכל מה שהם אומרים מתיישב לך טוב עם ההגיון הבריא שלך ותפיסת העולם שלך- הם יכולים לעזור לך.

יש הרבה שרלטנים, מיסטיקנים, ומטפלים אלתנטיביים שכדאי להיזהר מהם כמו מאש. הם מאמינים שהם עושים טוב אבל הם מכניסים הנחות ושותלים אמונות מזיקות.
ואני אומר את זה בתור מטפל אלתרנטיבי.

בקשר לשאלה- תכונות גבריות. באופן כללי בכל גבר יש קצת אנרגיה נשית ובכל אישה יש קצת אנרגיה גברית. כמו שבכל טוב יש קצת רע ובכל רע יש קצת טוב (yin yen).

בלי שתהיה בך מעט גבריות, לא תהיה בך נשיות. הניגודים חייבים להתקיים יחד כדי להתקיים בכלל.

זה קצת פילוסופי. אלה רעיונות חדשים שלי ואני עדיין לא מצליח לנסח אותם במושגים יותר ברורים ומעשיים..

אוגלה

New member
יש שאלות כאלו, שכששואלים אותן

99% מהאנשים יגידו כן, כי זה נכון במידה כזו או אחרת עבור כל האוכלוסיה (שאלות כלליות כמו זו, שכל אחד יכול לפרש אותן אחרת)
ככה כל מיני מגידי עתידות ומדיומים רוכשים אמון, ואז מתחילים לחרטט.
במקרה הזה לשאלה יכולים להיות המון אפיקים:
יכולה להיות בחורה שהיא קצת טום-בוי, יכולה להיות בחורה שהיא מרגישה שהיא קצת פחות רגישה, יכול להיות בחורה שהיא אתלטית, וכהנה וכהנה.
כמעט כל הבחורות ימצאו שאיך שהוא השאלה הזו נוגעת אליהן.

למעלה