שאלה שמעניינת אותי מאוד

shlomi 123

New member
שאלה שמעניינת אותי מאוד

בדרך כלל שמתאבק עושה את החזרה שלו (מפציעה,או כל דבר אחר) הוא חוזר כפייס,ולא כהיל,ניסתי לחשוב האם היה מתאבק שעשה את החזרה שלו כהיל,ולא מצאתי אף אחד. השאלה שלי היא כזאת: האם היה איי פעם מתאבק שעשה את החזרה שלו כהיל?

לגדרופ

New member
בגדול כן

וויליאם ריגל חזר השנה כביכול כהיל אבל בגלל המעורבות עם יוג'ין והתמיכה של הקהל הוא לבסוף ניהיה פייס.אבל בתאכלס חזר כהיל.

אדג' הוא היל כרגע

והוא נפצע לפני איזה חדשיים וחזר כהיל לפני זה הוא היה פייס

ממש לא נכון + נזכרתי בעוד קאמבק

זה לא היה קאמבק אמיתי, הוא נעדר רק שבוע-שבועיים, וכבר היה באמצע היל טרן. הקאמבק האמיתי שלו היה כשנעדר 13 חודשים, וחזר כפייס, בדיוק כמו שהיה. נזכרתי, אגב, בקאמבק של קראש (1993), שחזר כהיל, כי "מאצ'ו מן" רנדי סנדוויץ' לא התקשר אליו כששכב בבית חולים אחרי הבונזאי של יוקוזונה.

kendog keds

New member
זה לא מדויק

כי קראש חזר כפייס לראיון הזה ואז עשה היל טרן השאלה נשאלה על מישהו שחזר מראש כהיל

גם הקאמבק של בנואה היה כהיל

גם כשבנואה חזר ב2002 מהפציעה הוא חזר כהיל ולא כפייס אבל השאלה שהעולתה באמת מעניינת כי באמת ברוב המקרים החזרה היא כפייס

razich22

New member
גם...

יוקוזונה חזר כהיל. שאוון הארט הכריז עליו כשותף המסתורי שלו ברסלמניה שהם ניצחא את הסמוקינג גאנז.

pufpuf

New member
בנואה חזר כפייס בבית שלו

באדמינטון ובהמשך אותה תוכנית תקף את אוסטין.

YShhh

New member
זה דיי ברור...

מן הסתם מתאבק שעובר פציעה רצינית עובר גם איזה סוג של משבר. הוא כאדם, ולא כדמות מתגעגע להרגשה, לצרמרמורת שהוא מקבל בכל פעם שהוא מרגש את הקהל. להחזיר את בנואה לאחר פציעת הצוואר הקשה שלו בתור היל זה פשוט עוול. למרות שהמתאבקים בדרך כלל שומרים על מיקצועיות ו"נאמנים" לדמות שלהם, אני מאמין שאין כמו לחזור כהיל לאחר פציעה קשה. חוצמזה, מקסימום הוא חוזר פייס ואז הופף להיל (כמו אדג' ימח שמו)

CyberP

New member
אני לא זוכר ממש

אבל יכול להיות שהארדקור הולי חזר כהיל בפיוד המעפן שלו עם ברוק לסנר בסמקדאון, עם כל הסיפור שברוק שבר לו את הצוואר וכו'? (לא ראיתי סמקדאון בתקופה ההיא).

למעלה