שאלה שמסקרנת אותי מזה תקופה

orange love

New member
שאלה שמסקרנת אותי מזה תקופה

בתור אחת שרגילה לבלוגים של ישראבלוג, והגיעה לפה רק כדי לברוח מאנשים שאכן מכירים אותי, רק כדי להיחשף דווקא בצד המיני שלי, בלי שיזהו אותי. ואחרי שהבלוג שלי היה מלא בתגובות פתאום מוזר לי שאני כותבת קטעים כל כך מושקעים, אני רואה כניסות רבות, מגיעים אלי מסרים שמחמיאים לי על כתבתי, ורבים כבר עשו מנויי על בלוגי, אני רק לא מבינה, למה עם כל זה הבלוג עדיין לא זוכה ליותר מתגובה אחת פה ושם. האם זה אצל כולם ככה? האם זה משהו אצלי? אשמח לקבל תשובה. תודה לכם מראש.

ע ל ו מ ה

New member
לפי "סערת הטוקבקים" יש בלוגים עם

ריבוי תגובות. אני אישית, כמו שכתבתי פה כששאלו על תגובות, עניתי שאני בורחת ממקומות עם ריבוי תגובות. שאלת ההבדל התרבותי (אם קיים כזה) בין גולשי ישרא לגולשי תפוז היא שאלה מחקרית שאף אחד מנקודת מבטו האישית לא ממש יכול להכליל. מה שכן, אפשר להניח שבלוגים למבוגרים בלבד מעוררים איזו תחושת מבוכה לתגובה - בגדר "אני מציץ פה, אבל בלי שאף אחד ידע". כמו כן, זה תלוי בבנית הקהילה שלך. את נוהגת להגיב אצל אחרים? בניית קהילה ואוסף של קוראים ומגיבים זה בד"כ משהו אינטראקטיבי. לפי העולם שלך, הפעם האחרונה שהגבת בעצמך בבלוג של מישהו היתה לפני חודשיים.

orange love

New member
ניסיתי להגיב לאחרים

ולא קיבלתי תגובות בחזרה, כמו כן, אנשים אלו לא קפצו לבקר אצלי אפילו. שלא לדבר על התקופה האחרונה שלא הייתי באף בלוג, אפילו לא שלי.

TheWhiteTigris

New member
רוב הפוסטים

בסערת הטוקבקים הם הצפות. (או שיחות של כמה אנשים כמו צ'אט).

ע ל ו מ ה

New member
אם כך, זה עלוב ועצוב

אני לא עוקבת אחרי הסערה הזו. אבל נראה לי בסיסי לסדר סף כניסה לפי מספר מגיבים כדי לוודא שבאמת התרחשה סערה. מוזר.

TheWhiteTigris

New member
בהתחלה זה היה באמת סערה.

בגלל זה הייתי עוקב אחרי זה. אח"כ זה כבר הפך לשיחות צ'אטים. בגלל זה הפסקתי.

ע ל ו מ ה

New member
בדיקה שטחית מראה שאתה טועה

ה-4-5 רשומות שבדקתי, יש בהן מגוון גדול של מגיבים. נכון שיש בהן פה ושם מקבצים של איזה עשר הודעות פינג-פונג בין בעל הבלוג למגיב בודד (כאילו צ'ט), אבל כאלו רצפים מהווים בסה"כ אחוז קטן, וגם אם יש כמה כאלה באותה רשומה, הרי שבסה"כ מספר המגיבים לרשומה עולה בהרבה על 0,1,2 עליהם דיווחה השואלת בשרשור זה. הרשומות בסערה דווקא כן מעידות על בלוגים עם ריבוי תגובות.

TheWhiteTigris

New member
שתי אפשרויות

1) נפלת על שבוע מקרי בו אכן זה כך 2) הוגברה מאוד האכיפה וההקפדה על סערה אמיתית בעקבות "סערות צ'אט" אני בכל אופן לא יודע מה נכון כי כאמור הפסקתי להכנס לסערה...

reedgreenwhait

New member
לא אצל כולם...

יש בלוגים עם הרבה תגובות... ויש כאלה עם מעט ושלמנהליהם לא שולחים מחמאות או עושים עליהם מנויים...

דבר נוסף שרציתי להגיד לך

קחי בחשבון שבגלל שהבלוג שלך מסווג כ"למבוגרים בלבד" הוא זוכה לפחות חשיפה בגלל התכנים המיניים שבו.

פוEט

New member
נראה לי שתגובות באות כאשר

ישנו קשר יותר אישי עם הבלוגר. את תראי שאחרי כמה זמן את תתחילי לקבל יותר תגובות איך שאנשים יחושו קשר יותר אישי אלייך וכמו שמטר שמונים ציין , הבלוג שלך הוא למבוגרים וזה גורם מספר בעיות...

דם דם

New member
לרובם זה ככה

כמו שאמרו לך כאן, לוקח זמן לבנות קהילת מגיבים קבועה ולרוב אנשים נוטים לקרוא אבל לא להגיב...אפילו אני קורא בכול מיני בלוגים אבל מגיב רק כשיש לי משהו להגיד או לשאול אצל אלה שאני כן מגיב (קבוע) זה אצל אלה שאני מנוי אצלהם קבוע בדרך ככל אנשים נוטים לקרוא אבל לא תמיד להגיב...ממה שלי יצא לראות, אנשים נוטים להגיב על רשומות פרובוקטיביות בעלות תוכן פוליטי/מדיני/או סתם כאלה שמעוררות סערה וחילוקי דיעות גם אצלי אין הרבה תגובות..הרבה אנשים נכנסים קוראים עושים חה חה חה לעצמם והולכים לי להשאיר עקבות מספיק שאת רואה בסטטיסטיקות שאנשים נכנסו וקראו זה כבר כיף לדעת

../images/Emo45.gif

העובדה שאנשים באמת נכנסו לבלוג שלך וקראו בהחלט יכולה לספק לפעמים.

reedgreenwhait

New member
יש לך בכל רשומה מעל 30 תגובות...

זה מעט
?

למעלה