שאלה שמאוד חשובה לי....

shirany

New member
שאלה שמאוד חשובה לי....

הכרתי מישהו בן 24 וחצי שעדיין לא חווה מערכת יחסים ארוכת טווח זאת אומרת הקשר הכי ארוך שלו הוא חודשיים הבחור לא מכוער ומאוד רציני בתקופת חייו האם זה מוזר האם זה אומר משהו עליו

A k a s h a

New member
לדעתי זה לא אומר כלום

יכול להיות שהוא "מספיק" רציני בכדי לא להתפשר ולכן לא היה לו קשר רציני - הוא פשוט לא מצא את הבת זוג הנכונה.

free soul

New member
גם אני בת 24 ובחיים שלי לא עברתי

מע' יחסים רציניות? SO WHAT?

A k a s h a

New member
אז אני חושבת

שאני עוטפת אותך חזרה בעטיפה המקורית ומחזירה ליצרן

אז כך....

יכול להיות שהבחור בישן..... ויכול להיות שיש לו מסננת טובה.....

היי שירן

את מסתכלת על זה מנקודת מבט שגויה. אני מכירה הרבה אנשים שבגיל 24,25 אין להם חברה. זה יכול לנבוע מהרבה סיבות: בחור ביישן? בחור רציני ובררני שעדיין לא הכיר את האחת שבאמת התאימה לו? ובכנות, בימינו קשה למצוא אנשים רציניים שמחפשים קשר רציני! בקיצור, זה לא צריך להפריע לך. ולא- זה לא מוזר ולא אומר עליו שום דבר שלילי. תצאי ושיהיה לשניכם בהצלחה

shirany

New member
דבר ראשון תודה....אבל...

אני חייבת לחשוף את מה שאני מרגישה אם כבר כתבתי... כאילו הבחור מצא חן בעיני מאוד + אני בת 20 ולא חוותי מערכת יחסים ארוכה וזה כי אני סגורה יותר , הקטע שמפחיד אותי הוא יותר הקטע שאם הוא לא חווה מערכת רצינית סימן שהוא בררני או ביישן, ביישן הוא ממש לא !!! בררני אוי אם הוא כן אז הוא לא ירצה להמשיך תקשר איתי וזה מרתיע אותי לחשוב על זה .... אני ממש חושקת לקשר הזה
נקווה לטוב מקווה הבהרתי את הכוונה שלי

אני ממש לא מבינה אותך

את שמה לב מה את כותבת? "בררני אוי אם הוא כן אז הוא לא ירצה להמשיך את הקשר איתי" - ל-מ-ה??? למה שהוא לא ירצה אותך? מה רע בך? את עד כדי כך סובלת מבטחון עצמי נמוך או מה ולגבי זה שלא היה לך קשר רציני עדיין - נו אז מה.

shirany

New member
זה גורם לי לחשוב שאני אולי

עושה או מתנהגת בקשר בצורה לא טובה ....

לא אומר דבר...

הנה אני בחורה רצינית, נראית לא רע לדעת רוב האנשים, חברותית ובנאדם טוב לדעתי ולדעת אחרים- אבל בקטע של מערכות יחסים הכי ארוכה היה 4 חודשים, וזה נגמר בגלל שלא הסכמתי לעשות משהו שלא הייתי מוכנה אליו ושמחה שזה נגמר. אז לא התנסיתי במערכת של שנה ויותר, אז מה?? זה אומר שמשהו פגום בי או באותו בחור? אל תסתכלי על העבר שלו, אלא על הווה- מה שקורה עכשיו, איך הוא עכשיו.

למעלה