שאלה של מתחילים

Duck AllMighty

New member
שאלה של מתחילים

אני רוצה ביום שני או שלישי לעשות צלילת היכרות. אני מקווה לגרור איתי חבר או חברה לשם והתנאי הוא שזה יהיה קרוב יחסית. אני גר ברחובות ולכן כיעד מועדף אני לוקח את תל-אביב. האם תוכלו לתת לי באיזור קצת שמות של מועדנים שאני אוכל לעשות דרכם צלילת היכרות? תודה מהברווז

yochaib

New member
תראה

יש לך בדרום את צוללי אשקלון... יש לך בת"א את אמפיבי, דוגית אוקטופוס, ובועות יש לך בהרצליה את מדוזה ואת רייף קיסריה (לא זוכר את השמ של אחד ויש שם עוד מדוזה... בקיצור רק תבחר אני לא אמליץ כי אני לא מכיר ממש טוב צללתי עם צוללי הדרום רייף ומדוזה בשנה האחרונה וכולם ממש בסדר יוחאי

song4u

New member
דווקא בת"א... עדיף אילת

שם יש יותר מה לראות ובטח והצלילה שם תהיה יותר נעימה לצלילת הכרות. בהצלחה

Duck AllMighty

New member
חח

רק צלילת היכרות.. אני עוד אצלול בחיים אבל
חשוב לי לדעת איך זה כי אולי אני אנסה להגיע למסלול שקשור לזה בצבא.. האם תוכלו לפרסם טלפונים (אם יש..) של המועדונים האלה? זה יעזור לי המון ויחסוך לי הרבה כאב ראש
שוב תודה

ספוקי

New member
יש בקישורי הפורום מסמך עם כל המס'

טלפון של המועדונים בארץ. אגב, אני לא ממליץ על צלילת היכרות במרכז (למרות שבשבועיים האחרונים יש פה ראות מעולה), זה פשוט יעלה לך המון כסף. זה אומר להוציא סירה + מדריך רק בשבילך, אחד על אחד. אולי תוכל לעשות אינטרו בקיסריה או באקווה דורה, שם הצלילות הן מהחוף.

אילוניק

New member
תן לאצבעות ללכת דפי זהב

או צלצל לבזק 144 מה אתה אומר ילד בשביל אחד שעוד לא הגיע לצבא ורוצה להגיע למסלול כזה מצפים שיהיה לך ראש גדול

Duck AllMighty

New member
אוקי דוקי יא בא דאבה דו

thanks very much guys עזרתם לי, מחר אני אבדוק מה הולך ואולי אחזור לפה לשמוע עוד קצת
תודה רבה

למעלה