שאלה של מתחילים...

מצב
הנושא נעול.

טרומן

New member
שאלה של מתחילים...

שאלה של מתחילים...
שלום לכולם, יש ברשותי כ-20,000 ש"ח שהייתי מעוניין להשקיע, אבל אין בי שמץ של מושג כיצד מתחילים. התקשרתי כבר לכמה חברות השקעה, אולם סכום ההשקעה המינימלי הוא 300,000 ש"ח ומעלה, וסכום כזה אין לי, עדיין. :) אני לא רוצה לפתוח בעצמי תיק השקעות בבנק, ולהתחיל לסחור, כי אני חושב שזה סיכון גדול מדי. אני רוצה להפקיד את הכסף בידי חברת השקעות, שתעשה את עבודתה נאמנה. האם יש חברות השקעה אשר יהיו מוכנות לקבל סכום השקעה פעוט שכזה? כיצד מתחילים? רב-תודות! טרומן.

טרומן

New member
ועוד משהו...

שאלה של מתחילים...
שלום לכולם, יש ברשותי כ-20,000 ש"ח שהייתי מעוניין להשקיע, אבל אין בי שמץ של מושג כיצד מתחילים. התקשרתי כבר לכמה חברות השקעה, אולם סכום ההשקעה המינימלי הוא 300,000 ש"ח ומעלה, וסכום כזה אין לי, עדיין. :) אני לא רוצה לפתוח בעצמי תיק השקעות בבנק, ולהתחיל לסחור, כי אני חושב שזה סיכון גדול מדי. אני רוצה להפקיד את הכסף בידי חברת השקעות, שתעשה את עבודתה נאמנה. האם יש חברות השקעה אשר יהיו מוכנות לקבל סכום השקעה פעוט שכזה? כיצד מתחילים? רב-תודות! טרומן.
ועוד משהו...
נא לא להפנות אותי ל"שאלות נפוצות", כי אין שם את מה שאני מחפש. אני לא מחפש דרכים ללמוד בעצמי את היסודות. אני מעוניין לדעת כיצד מוצאים חברת השקעות, שמתעסקת גם עם סכומים זעירים - יחסית. תודה.

klapim

New member
תשובה

ועוד משהו...
נא לא להפנות אותי ל"שאלות נפוצות", כי אין שם את מה שאני מחפש. אני לא מחפש דרכים ללמוד בעצמי את היסודות. אני מעוניין לדעת כיצד מוצאים חברת השקעות, שמתעסקת גם עם סכומים זעירים - יחסית. תודה.
תשובה
חבל לך על המאמץ. אין בשוק שום חברת השקעות שתנהל לך תיק בשווי 20000 שח. תחסוך עוד 180000 שח ונחפש בשבילך חברה כזו.

אחיתוכס

New member
תקנה סלי מעוף

ועוד משהו...
תקנה סלי מעוף
גם כך רוב הקרנות לא מנצחות את המדד.

xtrader

New member
חברת השקעות קטנה אך זולה בעמלות

שאלה של מתחילים...
אם ברצונך להפקיד סכום קטן ועדיין לקבל עמלות טובות יותר מהבנק תפנה לגאון בית השקעות

פנינה9

New member
גם אני חדשה

אם ברצונך להפקיד סכום קטן ועדיין לקבל עמלות טובות יותר מהבנק תפנה לגאון בית השקעות
גם אני חדשה
על מנת לחוש את השוק קניתי מבחר של קרנות גמישות. אני מתרשמת שבממוצע הן עולות יפה ובירידות האחרונות נפגעו פחות מהשוק מאחר וקנו הגנות.דבר שאני לא יודעת עדיין. פנינה

גאון יקרנים בעמלות

גאון יקרנים בעמלות
ושקרנים בעמדות. לא ממליץ עליהם. תמיכה קטנה, חדר מסחר קטן, אורדרנט איטי וגם הפסדתי שם מלא כסף.

מצב
הנושא נעול.
למעלה