שאלה של מתחילה

מצב
הנושא נעול.

ronat3

New member
שאלה של מתחילה

שאלה של מתחילה
נגיד שיש מניה שאני חושבת להשקיע בה - תיאורטית כמובן מה חשוב לבדוק לגביה? ואיפה מוצאים את הנתונים האלה?

Warren Buffett

New member
אני יכול להגיד מה אני בודק

שאלה של מתחילה
נגיד שיש מניה שאני חושבת להשקיע בה - תיאורטית כמובן מה חשוב לבדוק לגביה? ואיפה מוצאים את הנתונים האלה?
אני בודק את פוטנציאל הרווח, פוטנציאל ההפסד, ואת היחס ביניהם. אם השאלה הבאה היא איך עושים את זה אז תשובתי היא שצריך ללמוד. יש יחידי סגולה שמסוגלים ללמוד לבד מספרים ו/או אתרי אינטרנט אבל לדעתי לאדם ממוצע רצוי לקחת קורס/ים.

ronat3

New member
תודה, ואני אסתכן בלהראות ממש מטומטמת אבל

אני בודק את פוטנציאל הרווח, פוטנציאל ההפסד, ואת היחס ביניהם. אם השאלה הבאה היא איך עושים את זה אז תשובתי היא שצריך ללמוד. יש יחידי סגולה שמסוגלים ללמוד לבד מספרים ו/או אתרי אינטרנט אבל לדעתי לאדם ממוצע רצוי לקחת קורס/ים.
מה זה פוטנציאל רווח ופוטנציאל הפסד? זה בדיוק מה שזה נשמע? או שזה ערך חישובי כמו איזה מדד?

Warren Buffett

New member
זה מה שזה נשמע

מה זה פוטנציאל רווח ופוטנציאל הפסד? זה בדיוק מה שזה נשמע? או שזה ערך חישובי כמו איזה מדד?
זה מה שזה נשמע
אבל אפשר שמנתחים שונים ינקבו בערכים שונים, כל אחד ושיטתו וכישוריו.

biz man

New member
שאלת מיליון הדולר

שאלת מיליון הדולר
למשקיעים יש את הכלים שלהם ולסוחרים יש את הכלים שלהם לחשב סיכון/סיכוי.

giladdb

New member
ספר בורסה מצורף

שאלה של מתחילה
ספר בורסה מצורף
תאורטי ומעשי.הכל תקראי אם יהיה לך עוד שאלות תעלי בפורום קישור להורדה חינם: http://www.f2h.co.il/998705

giladdb

New member
מאתי../images/Emo8.gif

מאתי

giladdb

New member
קצת

אתה רוצה להציג את עצמך?
מי כבודו? מה הרקע שלך? מה ניסיונך? קצת על השגיך עד כה בהשקעות? שיידעו איך להתייחס.
קצת
סטודנט,משקיע 10 שנים מגיל 17 משקיע "חכם" שמנסה להבין מה מאוחרי המספרים. רשמתי ספר דוגמא מנסיוני שנועד לתת מענה לבעיות השכיחות שנתקלתי בהם עכשיו יושב על הגירסה המלאה והמעמיקה ...מתלבט אם להוציע את זה כאן או כספר לאור. השגים,אני חושב שאיש איש לעצמו...בכל אופן התיק העכשוי שלי מפורסם בסוף הספר...

מצב
הנושא נעול.
למעלה