שאלה של משיכה

born2b

New member
שאלה של משיכה

פעם, שהייתי צעיר וטיפש, הייתי נמשך כמעט לכל בחורה שנראית 'טוב' (ע"פ הסטנדרטים החברתיים). היום המצב שונה ואני נמשך להרבה פחות בחורות אבל בפיזור די נרחב על סקאלת ה'יופי' החברתי. מצד שני, הרבה יותר בחורות מביעות סימני התעניינות כלפיי, (אולי בגלל הנטייה של חלק מהנשים להמשך דווקא לאלה שלא נמשכים אליהם, ואולי פשוט בגלל שנהייתי יותר רגוע ובטוח בעצמי) ושאני יוצא עם חברים הם מעירים לי זאתי שמה עלייך עין, או זאתי מסתכלת עליך וכו' ושאני אומר להם שהיא אולי נראית טוב אבל היא לא עושה לי את זה אני רואה שהם ממש לא מקבלים את זה וע"פ ראיית העולם שלהם אם בחורה מביעה עניין בגבר אז הוא 'מחויב' לנצל את המצב, במיוחד אם הוא סינגל, ובטח אם היא נראית 'טוב' ואם הוא לא עושה את זה - אז הוא דפוק. כמובן שאני חושב אחרת אבל מכיוון ואני די היחיד במעגל שלי שלא מסכים עם זה רציתי לדעת - מה אתם חושבים? wisdom does not exist in itself, wisdom is just the absence of stupidity

RoyceGracie

New member
אתה גבר...

אל תהיה קונפורמיסט ! (נענה ללחצי החברה או הסובבים אותך)

גרא.

New member
born2b,כבר נאמר לך, ובצדק לפני..

הךגובה שלי,והוצע לך להיות נונקונפורמיסט, כלומר לא להכנע ללחץ הקבוצתי המופעל עליך להתנהג כפי שחברי הקבוצה החברתית אליה אתה משתייך, היו רוצים שתתנהג.היכולת שלך להתמודד עם הלחץ החברתיט המופעל עליך,היא אחד הפרמטרים של אישיות חזקה, של אדם הנוהג כפי שהוא מחליט וחושב לנכון,ולא בגלל שמישהוא אחר חושב שככה הוא צריך להתנהג..ולכן,דבוק ברצון שלך,ועשה מה שאתה מבין,מרגיש או חושב שאתה רוצה לעשות.אין בכך שום עילה להמשך חברותך עם החברים שלך..אלא רק איתות ברור אליהם, שאתה לא כמו כולם, גם שוחה נגד הזרם, אם זה מה שנראה לך שאתה רוצה לעשות..

למעלה