שאלה של הדיוטות...

36alma

New member
שאלה של הדיוטות...../images/Emo132.gif

חברה חדשה, בהכרתי לאחרונה בריקודי עם, שאלה אותי (בנסיון להכיר אותי יותר), "אז נו? מה קרה, ומתי הוא עזב אותך המנוול"?....
ואני, פעם הייתי מתכווצת, או מתרגזת, או נעלבת, אבל הרמתי את הראש, הסתכלתי לה בעיניים, ואמרתי לה: "א. הוא לא עזב אותי, אלא אני אותו, וזה גם לא חשוב כל כך. שנית, הוא ממש לא מנוול והוא ואני נשארנו חברים.". (תודה לאל על חסדים קטנים...). לא הראיתי לה, אבל מאוד התרגזתי על זה שהיא קופצת למסקנות, מה שהזכיר לי, שאנשים לא תמיד בוררים את המילים שלהן....וכך קרה שהיא פשוט עשתה לעצמה פדיחות...

vered 37

New member
../images/Emo45.gif כל כך צפוי ומוכר....לא מפליא

מה לעשות שאנשים לא סופרים עד 10 ושולפים מהמותן משפטים חסרי טאקט ...אני שמחה שאת כבר לא מתרגשת מתכווצת או מתרגזת כי זה מיותר להעלב או להתרגז מטפשותם של אחרים... זה מזכיר לי שאמא מהגן של בני הקטן פגשה אותי יום אחד ובשיא טפשותה אמרה לי כך"את יודעת פגשתי אתמול בגן את האקס שלך ושאלתי אותו מה שלומו והוא אמר לי נפלא"...הסתכלתי אליה חייכתי ואמרתי לה "אני שמחה בשמחתו"...ודרך אגב אם את רוצה לדעת עליו עוד פרטים נוספים על מה הוא עושה ועם מי..אני אשמח לתת לך את הנייד שלו על מנת שתתעדכני" איחלתי לה יום טוב...והלכתי...

maof

New member
ואולי ../images/Emo35.gif ../images/Emo13.gif

את מיהרת להסיק מסקנות כלפי החברה החדשה מיהרת לשפוט אותה מיהרת להתרגז? רוב הזוגות שמיתגרשים הליכי הגרושים מלווים בכעס, מריבות, וניסיון לפגוע אחד בשני ונסיון לזכות "בנקודות זכות". על כל סיפור שמערכת היחסים בזמן הגרושים היתה ונישארה סבירה גם אחרי הגרושים ולפעמים יותר מזה, יש ארבע או יותר סיפורים שמראים מציאות שונה לחלוטין. ולכן היא את "הטעות" שלה עשתה בזה שמיהרה להכליל, ואת למעשה טעית בכעס שלך מולה מיהרת לשפוט אותה על זה שהיא מגבה את דעתה על פי הסטטיסטיקה. לכל דבר בחיים יש גם את צידו השני, אם רק נתעקב לרגע בכדי להביט ולשקול פעם שניה ונפסיק להיות ביקורתים אחד מול השני..... החיים יהיו שלווים ויפים יותר. מעוף

36alma

New member
מעופי...../images/Emo39.gif

ההתרגזות שלי היתה ביני לבין עצמי, ולא נתתי לה להראות את זה. התרגזתי מבפנים. למרות שזו אולי טעות נפוצה של אנשים, לחשוב שזה הוא המנוול, שהוא עזב אותה המסכנה...אני לא מקבלת את זה שאדם פולט את זה החוצה, בלי להכיר את הסיפור קצת יותר מקרוב. וגם אם זה נגמר רע, למה היא צריכה לכנות אותו מנוול? מה הוא עשה -לה?? (אגב, פה אני לצד הגברים, אז אנא- פרגנו על הפרגון
) אגב, החיים שלי לא מורכבים מרצף ביקורות כלפי אנשים. למעשה, לתחושתי, אני דווקא משתדלת למעט לשפוט, כי אני יודעת שלכל סיפור יש שני צדדים או יותר, ולכן הבאתי את הסיפור הזה בפניכם. אגב, המשפט האחרון שלך הוא ביקורת. "אם נפסיק להיות ביקורתיים, החיים יהיו יפים יותר". משמע, אל תהיי ביקורתית. שיהיה לך יום נ פ ל א...ונטול ביקורת....קורת....קורת....

למעלה