שאלה של בחירה

מצב
הנושא נעול.

dalitsh

New member
שאלה של בחירה

שאלה של בחירה
יש לי 2 אופציות למסלול. אחד רומניה והשני קייב. שניהם טריים, שניים אותו זמן המתנה. השאלה שלי היא: במסלול הראשון הוא ליד הבית שלי והמסלול השני הוא פרופ' משיח (הפרופ'). האם כידאי לי לבחור בפרופ' שהרי את ההחזרה עושים בחו"ל. האם צריך מומחה לדבר? או אפשר להסתפק ברופא/ה ליד הבית? מתלבטת. ד.

צביטניק

New member
בחירת מסלול

שאלה של בחירה
יש לי 2 אופציות למסלול. אחד רומניה והשני קייב. שניהם טריים, שניים אותו זמן המתנה. השאלה שלי היא: במסלול הראשון הוא ליד הבית שלי והמסלול השני הוא פרופ' משיח (הפרופ'). האם כידאי לי לבחור בפרופ' שהרי את ההחזרה עושים בחו"ל. האם צריך מומחה לדבר? או אפשר להסתפק ברופא/ה ליד הבית? מתלבטת. ד.
בחירת מסלול
לדלית מבחינה רפואית , תרומת ביצית היא לא דבר מסובך , לא על ענין זה הרופאים מקבלים את המוניטין שלהם, אין פה שום מקוריות , וגם לא צריך , הפעולה מאוד פשוטה מבחינה רפואית. ולכן פרו' משיח לא יותר טוב מהאחרים , מה שידוע גם שבמסלול קייב כל פעם נוסע רופא אחר, . היתרון של אסותא שיש גם את העניין שמביאים לארץ , ואז אינך צריכה לנסוע אבל כפי שהבנתי מהפורום , עדיין לא יודעים אחוזי הצלחה. ענין המרחק , ןדאי שעדיף קרוב , אבל בכל מסלול אין לך יותר משלש פגישות או ארבעה, ואז גם זמן הנסיעה זה לא דבר שיעכב. אם תסתכלי כאן בפורום לרומניה וקייב אחוזי הצלחה טובים , בהצלחה על כל מה שתחליטי צביטניק

sagivkr

New member
צביטניק, תרשי לי לחלוק על דעתך

שאלה של בחירה
ואני מצטערת שאני שוב מייחצנת את פרופ' משיח... לדעתי צריך רופא מקצועי גם בתרומת ביציות ובעיקר בתרומת ביציות, שהרי כל טיפול עולה כל כך הרבה כסף ואנחנו שואפות להצליח בכמה שפחות נסיונות. פרופ' משיח שטיפל בי הוא רופא מאוד מקצועי, ואחרי מחזור טיפולים אחד שלא הצליח הוא עשה הרבה חושבים ובנסיון האחרון הוא ניסה לשנות את התמיכה ההורמונלית ואת אופן ההחזרה, וכנראה שבגלל זה הצלחתי בסופו של דבר. יכול להיות שרופא אחר שהיה "תקוע עם הראש בקיר" וממשיך לנסות פעם אחרי פעם באותה שיטה ובאותו אופן לא היה מצליח להביא אותי לתוצאה הרצוייה עד היום. אני לא טוענת חלילה שפרופ' משיח הוא הרופא המקצועי היחידי, אבל אני כן טוענת שצריך לחפש רופא מחקצועי ואפילו הכי מקצועי שיש!!! ולא פחות חשוב: צריך לחפש רופא אמין שאפשר לסמוך עליו, ושבמקרה של "פישול" (וזה קורה...) הוא ידאג לפצות ויהיה הוגן במחזור הטיפולים הבא. ואלייך דלית, אני מאוד ממליצה על פרופ' משיח, אבל אני לא ניסיתי רופאים אחרים כך שאני לא יכולה לומר לך אם הוא טוב יותר או טוב פחות מהם... שיהיה בהצלחה, יפעת

../images/Emo45.gif

ואני מצטערת שאני שוב מייחצנת את פרופ' משיח... לדעתי צריך רופא מקצועי גם בתרומת ביציות ובעיקר בתרומת ביציות, שהרי כל טיפול עולה כל כך הרבה כסף ואנחנו שואפות להצליח בכמה שפחות נסיונות. פרופ' משיח שטיפל בי הוא רופא מאוד מקצועי, ואחרי מחזור טיפולים אחד שלא הצליח הוא עשה הרבה חושבים ובנסיון האחרון הוא ניסה לשנות את התמיכה ההורמונלית ואת אופן ההחזרה, וכנראה שבגלל זה הצלחתי בסופו של דבר. יכול להיות שרופא אחר שהיה "תקוע עם הראש בקיר" וממשיך לנסות פעם אחרי פעם באותה שיטה ובאותו אופן לא היה מצליח להביא אותי לתוצאה הרצוייה עד היום. אני לא טוענת חלילה שפרופ' משיח הוא הרופא המקצועי היחידי, אבל אני כן טוענת שצריך לחפש רופא מחקצועי ואפילו הכי מקצועי שיש!!! ולא פחות חשוב: צריך לחפש רופא אמין שאפשר לסמוך עליו, ושבמקרה של "פישול" (וזה קורה...) הוא ידאג לפצות ויהיה הוגן במחזור הטיפולים הבא. ואלייך דלית, אני מאוד ממליצה על פרופ' משיח, אבל אני לא ניסיתי רופאים אחרים כך שאני לא יכולה לומר לך אם הוא טוב יותר או טוב פחות מהם... שיהיה בהצלחה, יפעת

בריזה1

New member
גם ד"ר משיח וגם לויט/קלדרון

נחשבים למומחים בתחומם ובעלי שם. מה שנשאר לך לבחור לדעתי זה נוחיות וסימפטיה, על הרופאים לויט וקלדרון אני יכולה להעיד מנסיון שהם מדהימים, נעימים, זמינים ומבינים. את פרופ' משיח אני לא מכירה באופן אישי, רק מסיפורים, וזה לא מספיק להמליץ. בהצלחה בכל דרך שתבחרי.

יש רופאים טובים ומומחים

נחשבים למומחים בתחומם ובעלי שם. מה שנשאר לך לבחור לדעתי זה נוחיות וסימפטיה, על הרופאים לויט וקלדרון אני יכולה להעיד מנסיון שהם מדהימים, נעימים, זמינים ומבינים. את פרופ' משיח אני לא מכירה באופן אישי, רק מסיפורים, וזה לא מספיק להמליץ. בהצלחה בכל דרך שתבחרי.
יש רופאים טובים ומומחים
חלקם ידועים פחות, חלקם יותר. אני את משיח מכירה היטב, הוא מאד מקצועי, והוא היה הרופא שלי במשך שנתיים. עשיתי אצלו , מלבד ההחזרות, גם צילום רחם, היסטרוסקופיה, פיפל. המקצועיות שלו בהחלט באה לידי ביטוי. לצערי, לא הצלחתי איתו למרות כל סיפורי הנסים שהוא מחולל. אצלי זה לא עבד. מצד שני, כשזה לא מצליח, הוא מפצה על חשבונו, ונותן גם טיפולים ללא תשלום. החלטתי לשנות את מזלי ולהחליף לא רק את הרופא אלא גם את המסלול. קיבלתי המלצות רבות על לויט והוא רופא מעולה, אמנם לא מפורסם כמו משיח, אבל משרה עלי אוירת נינוחות. כשיש לי בעיה או שאלה, אני מרגישה בנוח להתקשר אליו הביתה, או לסלולארי, והוא אף פעם לא השיב את פני ריקם. אני ממשיכה את מעקב ההריון אצלו למרות שאני מת"א ולמרות שזה כרוך בעלות גבוהה לעומת רופא בקופה, פשוט לא יכולה להחליף אותו. בנוסף, גם פרופ' זיידמן הוא רופא מצויין. לא טופלתי אצלו, אבל ממה ששמעתי הוא מעולה וגם מאד אנושי. לסיכום, יש הרבה רופאים טובים. לדעתי, צריכה להיות כימיה בין המטופלת לרופא. לי זה מאד חשוב.

דובדבן5

New member
באופן טבעי כל אחד ימליץ איפה שהצליח

באופן טבעי כל אחד ימליץ איפה שהצליח
לי היה נסיון רע מאד ולא מקצועי עם משיח ,לא בנושא של תרומת ביציות ,כשעדיין הייתי בטיפולים רגילים הזמינו אותי להיסטרוסקופיה , לכל הדעות לא נורא ,אבל כשמתגלה פוליפ , יש להוציא אותו בהרדמה, פרפ' משיח החליט שתוך כדי פעולת ההיסטרוסקופיה אפשר להיפטר מהפוליפ,הוא אמר שזה לא נורא (מה ידעתי?) הוא שלף את הפוליפ ,צילום רחם -משחק בהשוואה לכאבים ,בודאי לא נורא כי לא הוא עבר את זה ,ובאופן מאד מפתיע אחרי כמה שנים שוב נשלחתי להיסטרוסקופיה ,אמרתי לרופא שלי שבלי הרדמה אף אחד לא מתקרב אליי ,הוא לא הבין על מה ההיסטריה (ואני ממש לא) וסיפרתי לו את סיפור משיח הוא הזדעזע ואמר לי די די אני לא רוצה לשמוע.ובאורח פלא בדיוק באותו מקום צמח לו פוליפ נחמד ,הכיצד שאלתי את הרופא,והוא אמר תביני בעצמך. מה ששלו שלו ,אבל הרבה אחרים לא נופלים ממנו גם אם הם לא כ"כ מפורסמים.

dalitsh

New member
שוב אני מתלבטת ותודה על האינפורמציה

שאלה של בחירה
שוב אני מתלבטת ותודה על האינפורמציה

נטאשה

New member
דלית, נראה ששני המסלולים

שאלה של בחירה
דלית, נראה ששני המסלולים
הם מסלולים מנצחים. לשניהם יש קבלות כאן בפורום. יכולה להמליץ לך ללכת עם הלב וכאשר תסיימי להתלבט את מוזמנת להצהיב כאן עם כולם
בהצלחה בכל אשר תבחרי.

אדוינה

New member
שאלה טובה....

שאלה של בחירה
שאלה טובה....
אך לאחר שעברתי שני טיפולים שלא צלחו,אני נמנעת מלהמליץ. אני אישית משקיעה הפעם ברופא טוב (זיידמן),ולא יוצאת מתוך הנחות כל שהן.מנסה מסלול ורופא עם תעודות, שם, וכבוד . נקווה שיצליח. ולך דלית שתהיה בחירה קלה. והעיקר הצלחה בטיפול.

אדוינה ודלית בהצלחה ../images/Emo106.gif../images/Emo57.gif|גב

שאלה טובה....
אך לאחר שעברתי שני טיפולים שלא צלחו,אני נמנעת מלהמליץ. אני אישית משקיעה הפעם ברופא טוב (זיידמן),ולא יוצאת מתוך הנחות כל שהן.מנסה מסלול ורופא עם תעודות, שם, וכבוד . נקווה שיצליח. ולך דלית שתהיה בחירה קלה. והעיקר הצלחה בטיפול.
אדוינה ודלית בהצלחה
|גב

a17

New member
אני ממליצה על כל מסלול של טריים

שאלה של בחירה
אני במסלול קייב אצל פרופ' משיח ואני יותר ממרוצה אבל ברור לי שהוא "טיפוס" ולא מתאים לכל אחד...יש במסלולי קייב גם רופאים אחרים ככה שלא חייבים את משיח. יש עוד דבר יחודי למסלול קייב של אסותא שאין בשום מקום אחר וזה האפשרות להביא עוברים טריים לארץ ולבצע את ההחזרה באסותא. ככה נחסכת הנסיעה לחו"ל וזה מאוד נוח (אנחנו במסלול הזה)...ואם נשארים עוברים מקפיאים אותם בארץ (באסותא)אז גם כל העסק יותר פשוט וזול. אני ממליצה על המסלול הזה מאוד.

מעוניינת בפרטים

אני במסלול קייב אצל פרופ' משיח ואני יותר ממרוצה אבל ברור לי שהוא "טיפוס" ולא מתאים לכל אחד...יש במסלולי קייב גם רופאים אחרים ככה שלא חייבים את משיח. יש עוד דבר יחודי למסלול קייב של אסותא שאין בשום מקום אחר וזה האפשרות להביא עוברים טריים לארץ ולבצע את ההחזרה באסותא. ככה נחסכת הנסיעה לחו"ל וזה מאוד נוח (אנחנו במסלול הזה)...ואם נשארים עוברים מקפיאים אותם בארץ (באסותא)אז גם כל העסק יותר פשוט וזול. אני ממליצה על המסלול הזה מאוד.
מעוניינת בפרטים
אשמח אם תעדכני אותי על הפרטים של הטריים באסותא , נורא לא בא לי לטוס שוב לחו"ל וכל הריצות למיניהם אני מעדיפה בארץ ורציתי גם לדעת האם יש "הצלחות" לטיפולים האלה , תודה

a17

New member
עוברים טריים מקייב ../images/Emo92.gif

מעוניינת בפרטים
אשמח אם תעדכני אותי על הפרטים של הטריים באסותא , נורא לא בא לי לטוס שוב לחו"ל וכל הריצות למיניהם אני מעדיפה בארץ ורציתי גם לדעת האם יש "הצלחות" לטיפולים האלה , תודה
עוברים טריים מקייב

יש לי בבטן "הצלחה" כזאת (שבוע 22 + 6 ), זו הפעם השניה שאני בהריון בשיטה הזו, בפעם הראשונה היפלתי בשבוע 11 . הרופא שלי אומר שאחוז ההצלחות בשיטה הזו הוא כמעט זהה לאחוזי ההצלה שמשיגים בנסיעה לקייב. על השיטה הזו והמחירים את יכולה ללמוד בשאלות נפוצות בסרגל הכחול למעלה, וגם ממני... ובכלל למרות "יחסי הציבור" הצנועים שיש למסלול הזה בפורום הוא הכי משתלם מכל הבחינות. אז בהצלחה לך

מצב
הנושא נעול.
למעלה