שאלה של אמא טרייה

x u x u

New member
שאלה של אמא טרייה

יש לי בת בת 10 ימים והיא יונקת יחסית טוב. היא גם עושה צרכים ונראה לי שמספיק - הבעיה היא שכל האכלה היא אוכלת רק ל-8 דקות בערך ורק מציצי אחד. קראתי בכל הספרים שצריך להאכיל לפחות ל-20 דקות ומשני הצדדים... 8 דקות זה לא מעט מדי?? אני מקווה שהיא אוכלת מספיק מישהי יכולה לייעץ?? אשמח לכל עצה ודעה (אה - שכחתי לציין שהיא אוכלת במרווחים של כ-3 שעות בערך)

ברוכות הבאות ו../images/Emo49.gif

תוכלי לתת לנו עוד כמה פרטים? מה היה משקל הלידה שלה? כמה היא שוקלת עכשיו? לגבי האם היא מקבל תמספיק חלב - האם יש לה בכל יממה לפחות 5-6 טיטולים רטובים ו-3-4 טיטולים עם קקי משחתי צהוב בעל מרקם של קוטג'? אחרי ההנקה, האם השדיים שלך מרגישים רכים יותר משהיו לפני ההנקה? אם התשובה על השאלות הללו היא כן, אז כן - היא מקבלת מספיק חלב. הפיפי והקקי הם המדדים שלנו לוודא שתינוק מקבל די אוכל, והתרככות השדיים מעידה שיש מעבר של החלב מהשד לתינוק. לגבי היניקה מצד אחד - אם זו החלטה שלה, אי לך מה לדאוג. האם את מיניקה ואתה מצד אחד, מעלה אותה לגרעפס או מחליב טיטול 0כדי להעיר) ומציעה לה צד שני? אם כן, ואם אחרי שאת מציעה לה צד שני היא לא מוכנה - אתם בסדר גמור, כל עוד זו החלטה שלה ולא שלך.

x u x u

New member
תודה רבה!!../images/Emo140.gif

בקשר למשקל - אני עוד לא יודעת...אנחנו הולכות לביקורת השבוע... בקשר לכל שאר השאלות - התשובה היא כן! תודה על העזרה!!!

חני 105

New member
../images/Emo49.gifוברוכה הבאה ל../images/Emo82.gif החם שלנו

בדיוק כמו בהיריון ולידה... אולי אפילו יותר
חני

x u x u

New member
תודה רבה!!!!!

פורום הריון ולידה עזר לי מאוד ואני מקווה שגם כאן אוכל לשתף לקבל ואולי גם לתת עצות!!

למעלה