שאלה שלדעתי ממש מפגרת אבל הייתי חייבת ?!

שאלה שלדעתי ממש מפגרת אבל הייתי חייבת ?!

מי זה לעזאזל בארט קאבינס ?!?! ולא מצאתי עליו מידע בשיט, הוא אמיתי ? 0.0 ולמה הוא כזה חשוב ללהקה שהם הדפיסו את השם שלו על החולצות ?!

חחח אז ככה

ברתומיליאו קאבינס הוא פיקציה. דמות מדמיונם הפורה של ג'ארד, שאנון ותומו. הוא המפיק של הסרטים הקצרים שלהם (כלומר קליפים) הוא עשה את the kill ו - FY ואם שמת לב אז גם את kings and queens

גאד אז אז ג'ארד הוא המפיק העיקרי ?!

ידעתי ידעתי ידעתי !!! מוכשרר 3>3> ואיך את יודעת על העידכונים בלייב מאיטליה ? 0.0

במאי.

מפיק זה זה שמביא להם את המימון והכל, אם אני לא טועה. ואני יותר ונטה לכיוון שבטח כל אחד מהם תורם משהו, אבל יאללה אולי אני סתם תמימה. ואני יודעת העדכונים כי חברה שלי שולחת לי עדכונים שהיא יודעת עליהם .. קיצ, עובר מפה לאוזן

RenanaD

New member
אה, וג'ארד לקח את השם מספר של ד"ר סוס

The 500 Hats of Bartholomew Cubbins ואם שמתן לב טוב אז גם הספקתן לראות את הספר בקליפ של From Yesterday.

Aarieli

New member
../images/Emo224.gifלא הבנתי.. \ =

הוא דימיוני או שהוא מפיק?..לא כ"כ הבנתי.. (יש לי שכל של צרצר...)

הוא פרי דמיונו של ג'ארד...

ג'ארד הוא במאי ולא מפיק XD חחחחחח זו הייתה השאלה ששאלתי מלכתחילה.

Aarieli

New member
../images/Emo224.gifאני ידעתי את זה שהוא הבמאי..

זאת לא השאלה שלי..השאלה שלי היא איך דמות דימיונית(בארט קאבינס) יכולה להיות מפיק?!

../images/Emo207.gif../images/Emo124.gifעדכונים מההופעה באיטליה -לייב

אז ככה.. קודם כל, ג'ארד ותומו אמרו שלום לכולם לפני שהם נכנסו לאולם. ועכשיו בהופעה עצמה הלהקה הבטיחה 2 שירים חדשים ואסרה לצלם אותם בוידאו.. *הקינאההההההההההה*

../images/Emo14.gif../images/Emo115.gif../images/Emo207.gif שאלה D:

אני מעריצה את הלהקה כבר איזה 5 או 6 שנים טובות [חח] ואף פעם לא שאלתי\חיפשתי\התעניינתי אם לג'ארד, תומו ושאנון יש אישה, ילדים אני יודעת, פתאום זה מעניין אותי, כי הם כבר לא צעירים אז.. יש להם אישה\ילדים\אישה וילדים? ^^

The Fantasy

New member
שלילי..אף אחד מהם לא נשוי ואין להם ילדים.

אני לא ממש מודעת למצבם הזוגי כרגע אבל נראה לי שלתומו יש חברה.. [קוראים לה שני והיא מנהלת פורום שלהם בישראל
סתם נו הלוואי עליה
] אבל חוץ ממנו אני לא חושבת שלמישהו מהם יש חברה וגם אם כן אין לי מושג לגבי זה חחח ממני בהערכה, דנה מיכאל רכילויות בע"מ

למעלה