-שאלה שהסתבכתי איתה.

מצב
הנושא נעול.

alina09

New member
-שאלה שהסתבכתי איתה.

-שאלה שהסתבכתי איתה.
מה ההבדל בין פקדון חודשי ריבית דריבית לבין פקדון בריבית קו ישר.?? מאודדדדדמחכה שמישהו יתן לי תשובה כי אני לא ממש יודעת ומבינה. מה שקורה שהריבית אינה מצטרפת לפקדון בכל חודש בפקדון חודשי המבוסס על ריביתת בקו ישר(שמשתחררת בתחנת היציאה או בתום שנה) האם מפסידים מריבית קו ישר???? מה בדיוק? יש למישהו דוגמה קטנה להציג לי אולי?? האם ההבדל אכן גדול ולכן כדאאי למשוך כסף ולהפקידו בכל תחנת יציאה על מנת שהריבית תצטרף לקרן?? עוד דבר-לגבי המס - האם הניכוי הוא תמיד יחסי כך שאם באמת אני מוציאה הפקדון ומחזירה אותו מחדש ינכו לי מס פעם אחת על הריית ולא בכל פעם על סך הריבית?? יש כמה דברים ששמתי לב אליהם בעצמי וארצה שתתיחס אליהם. 1.נושא המס-האם יש הבדל בין ניכוי חד פעמי במשיכת פקדון/נק' יציאה מאשר ניכוי אחת לחודש בפק"מ חודשי? הרי מדובר בניכוי יחסי בכל אחת מהצורות?? 3.מבחינת מק"מ אני מבינה שזו שיטה טובה מאוד. איך אבחר מק"מ ? את מספרו? האם זה דבר אחיד בכל הבנקים ועליי פשוט להסתכל מה מניב תשואה טובה יותר וגם איזה מק"מ מתאים לי מבחינת זמן?.? כי אני לא ארצה לסגור אותו להרבה זמן ואם כך..אפסיד ולא אקבל את מלוא הריבית במשיכה קודם נכון?? תודה על כל עזרה.

מצב
הנושא נעול.
למעלה