שאלה שאני מפנה לשפע המשתתפים בתחרות

coach miriam

New member
שאלה שאני מפנה לשפע המשתתפים בתחרות

מה הסערות והריבים הללו. האם המניע היחיד להשתתפותכם הוא הכסף???? או הדירוג????? קיבלתם פה הזדמנות פז להציג את עבודותיכם באתר האמנות בארץ, שיש בו הכי הרבה מבקרים, וגם אם אתם לא ידוענים או מפורסמים או אמנים דגולים עדיין יכולתם לשים פה מה שרציתם .וכווווולם ראו את העבודות שלכם. ניתנה לנו ההזדמנות לראות כמה אנשים מוכשרים ויצירתיים יש בארץ הקטנה הזו. אז קחו הכל בפרופורציה. תהנו ממה שיש. זו תחרות מסחרית ? בסדר, אולי היא מכורה ? בסדר, אולי לא? גם בסדר, אבל קצת הגינות. אפשר לחשוב שחייבים לכם משהו. בנק טפחות שהוא מוסד פיננסי יזם את התחרות מהטעמים שלו....רציתם? השתתפתם.....לא מוצא חן בעיניכם ? תגידו לא תודה וזהו. ושיהיה לכם בהצלחה

11eyal11

New member
איסרא בלגינא קיש קיש קריא!

מי את שתישפטי פה אנשים לגבי המניעים שלהם להשתתפות בתחרות!ובטח שחייבים לנו משהו!! הרי משהו שלנו נמצא אצלם! אז גברת מאמנת אישית,תתחילי לאמן את עצמך לשתוק כשלא רוצים לשמוע אותך[הרבה עבודה בתחום בטח אין לך!] שלום שלום

שרגא101

New member
מה זה בלאגן פה

לא לריב חברהההההההההה לא יפה בנק טפחות אוהב אותכם

ואוווווווווווווווווווווווווווו

חן חן לך. אין לי מלים. הבכתני. זהוווווווווווווווו, נשכח הכל. עכשיו יש רק טוב. כל הכבוד לך.

כוח מרים

אהבתי מאד את הגישה שלך. את צודקת במאה אחוז במה שאת אומרת. הוא אשר אמרתי. זכיתי לחשיפה כאן ואני מרוצה. אם אזכה שאחת מיצירותיי תגיע להששתפות בתערוכה..מה טוב ולא - גם טוב. (על פרס כספי - איני חושבת....אני עדיין קטנה ...) עצוב לי רק על אלה שמנסים לזרות ולהפיץ רעל כאן. זה ממרמר. שתהיה לך שנה אזרחית טובה.

למעלה