שאלה שאלתית

שאלה שאלתית ../images/Emo35.gif

"אי אפשר איתו ואי אפשר בלעדיו" <לבנות שביננו> או "אי אפשר איתה ואי אפשר בלעדיה" <לבחורים שכאן> מישהו פה מצא לזה פיתרון??? אני בהחלט אשמח לשמוע

ניקולי

New member
נו באמת סערת רגשות

מה זאת אומרת?? חשבתי שאת יודעת..תראי: אי אפשר איתו = הוא קרציה, נודניק, משגע אותי, מוציא אותי מהכלים,וזה על קצה הלשון. ואילו אי אפשר בלעדיו = המקסים הזה, העיניים שלי, הגבר שלי, חיים שלי, זה שעוזר לי, זה שאוהב אותי, זה שיודע לשגע אותי ב..., זה שדואג לי..וגם זה על קצה הלשון. הבנת?? או להסביר לך לאט לאט.. הרי שאיך אפשר איתם? ובטח ובטח שאי אפשר בלעדיהם?? לא כך??? אוהבת אותך מאוד ניקול*

גם אני אוהבת אותך... ../images/Emo8.gif

אבל לצערי לא בדיוק עזרת לי חומד חחחח
זו דילמה נוראית אני נלחמת בה כבר כמה חודשים......... אבל אני חייבת לבחור או להתפשר ולהמשיך ככה או פשוט לוותר עליו סופית..... ולפחות להיות שקטה מוסרית... אוף....... מה יהיה???

ניקולי

New member
אופס...סערת רגשות יקרתי

אם השאלה שלך מובילה למה שכבר אני יודעת...ובכן.. ממממממממ.. את יודעת מה אני חושבת נכון??? ת מכירה אותי דיי טוב במחשבותיי.. יקרתי.. יש הבדל בין.. לבין..יש אהבה של חבר ויש אהבה של ידיד..לדעתי עיניין ההרגל אינו משתלשל כאן.. ותחשבי טוב למה שאני מתכוונת.. ואם לא הבנת.. תרימי אליי טלפון.. תמיד אני כאן בשבילך גם בכדי לנסות ולפתור לך את ההתלבטויות הללו. באהבה רבה ניקול*

danistar

New member
את יודעת איך אל בנדי ( נשואים + )

פירש את המשפט הזה : נשים אי אפשר איתן נקודה . הוא פשוט חתך את ההמשך. אבל יותר לעניין .. זו מהות האהבה לא ?? אים רק חלק אחד במשוואה היה מתקיים לדעתי לא היתה אהבה .. האיזון זה מה שמחזיק את האש בוערת .. שבוע טוב לכולם דני

אולי מחזיק את האש בוערת...

אבל זה לא בדיוק טוב במקרה הזה כי זה לא הדדי לחלוטין........... בכל מקרה - סיפור ארוך - אולי פעם אחרת... תודה ידידי
ושבוע נפלא!

danistar

New member
יקירתי אם זה לא הדדי

אז איך בכלל את חושבת שהמשווה תתקיים .. כנראה שאפשר בלעדיו ואז לפי ההשכלה המתמטית שלי הכול נופל .. כמו שאמרתי .. להמשיך הלאה , אין ברירה דני

danistar

New member
וחוץ מזה כמו שראית אני מומחה

לסיפורים ארוכים ויש לי סבלנות להקשיב ...להתראות באי סי ..

טוב אני חושב ש...

אי אפשר איתה...? ? ? מה זה בדיוק ?! ואי אפשר בלעדיה...בהחלט קשה לחיות חיים רגילים בלעדיה !!! סערת רגשות,חומד. התחילי וספרי לנו את הסיפור המלא שנדע,שנבין שנדע לתת לך חיבוק תומך ואוהב. אנו מקשיבים,החלי בכתיבתך וספרי לנו. בארי

למעלה