שאלה שאלתית.... אולי

Locke

New member
שאלה שאלתית.... אולי

התקנתי ubuntu 6.06 ועד שסידרתי לי שם הכל כמו שצריך נדפק לי הלוח אם. עכשיו אני נאלץ להחליף לוח ומעבד, ורציתי לדעת אם זאת תהיה בעיה קשה מתי למערכת הפעלה להסתדר איתה.

שוּלה

New member
אותו מס' מעבדים?

הפלאג&פליי לא בוטל? (כלומר הוא עובד בכל עלייה של המחשב?) אותו מס' ביטים של המעבד (64 / 32) ? אותה ארכיטקטורת מעבד (ARM / x86) ? אם התשובה היא "כן" לכל השאלות, זה אמור לעבוד.

Locke

New member
דווקא "לא" לשאלה אחת

אני מחליף מ-athlon xp ל-athlon 64

xroeeh

New member
יש אפשרות שיעבוד

השדרוג הוא בכיוון הנכון אז יש אפשרות שזה יעבוד גם אחרי השידרוג, עם זאת, אולי כדאי להתקין הפצת 64 ביט אמיתית. רועי

Locke

New member
אז זה לא עובד

אני מקבל הודעת שגיאה עוד ב-GRUB Error 16: Inconsistent filesystem structure

Locke

New member
מצטער, אבל אין לי מושג מה עשית שם

אפשר אולי הסבר להדיוטות?

SML

New member
עיקר הדברים:

בעזרת livecd זיהיתי את טבלת המחיצות החדשה, עיגנתי את הכוננים וערכתי בהתאם את fstab ו menu.lst והתקנתי את גראב מחדש. כמו כן זיהיתי את ההגדרות החדשות של כרטיס המסך. ערכתי קיצור דרך בעזרת ה CD הראשון של סוזה שהוא משמש גם כ CD הצלה למקרים כאלה. פרטים תמצא כאן: http://linmagazine.co.il/suse/sml/rescue_cd

Locke

New member
עד כמה שהבנתי

אתה מדבר שם על סוזה ואני עובד עם אובונטו וקצת קשה לי לעשות את ההתאמה בין שניהם. באסה איתי...

SML

New member
הפעולות זהות

אין חשיבות לכך שאתה התקנת אובונטו.

Locke

New member
אפשר אולי לעשות משהו עם ה-LiveCD

של ubuntu? לתקן את זה איכשהו משם?

Garath

New member
לצערי ההצעה היחידה שיש לי בשבילך

היא להתקין את האובונטו מחדש על אף שאתה לא רוצה זוהי הצעתי לך פשוט עשה רשימה של כל התוכנות שמותקנות אצלך ותשמור את ספריית הביית שלך תתקין הכל מחדש (הכי פחות כאב ראש מאשר לנסות להתאים הכל ל64ביט) תחזיר את ספריית הביית שלך למקום וזהו זה יקח לך הרבה פחות זמן פעם אחרונה שהאובונטו שלי נהרס (בגלל משהו שעשיתי) פשוט התקנתי הכל מחדש לפי רשימה שהכנתי בעוד מועד כל התהליך מההתחלה עד לאותו רגע שהכל פעל לקח לי לא יותר משעתיים (והמחשב שלי יחסית הרוס ואיטי)

למעלה