שאלה רצינית:

שאלה רצינית:

אנחנו מוזמנים ביום שבת לארוחה חגיגית במסעדה צרפתית מעולה. יש מינימום לאדם, ואי אפשר שלא ללכת. אני בספק אם יש שם סלט, כי המסעדה מגישה בעיקר בשרים וכו´, נו, מסעדה צרפתית טיפוסית. אני כרגע עושה את דיאטת חרמון מאן בשבוע הראשון, והולך לי בסדר (היום היום השלישי, אני יודעת..פטטי....) מה עושים?

ארינה

New member
קודם כל זה בכלל לא פטתי.

דבר שני ארוחה אחת זה לא נורא לחרוג גם אני עשיתי זאת....... בהצלחה רבה

תודה. חשבתי שכל העיניים בדיאטה הזו

הוא בהרכבים. אם יש בעיה בהרכב אז זה לא עובד. אז לכאורה אפילו ארוחה אחת זה לא לעיניין, לא? חשבתי גם שאם זו תהיה הארוחה היחידה שלי באותו היום, אולי זה יהיה עוד בסדר...

מירי,

New member
אפשר הסבר על דיאטת חרמון???

אולי אם תיתני קצת הסבר על הדיאטה יהיו לי (או לאחרות כאן) רעיונות...(אני לא בעד לסטות מדיאטה אבל...)

ארינה

New member
הדיאטה הזו מבוססת על צירופי מזון

ניתן לאכול אוכל ללא הגבלה אך ההגבלה היחידה היא בסוגים. לפעמים יש הגבלה על דברים מסויימים אך בסה"כ הכל חופשי. חוץ מזה נכון שאסור לחרוג מדיאטה אך ארוחה אחת שסוטים ממנה לא תהרוס את הכל. בהצלחה לכולנו ארינה

ארינה

New member
זה נכון שמדובר על הרכבים מדוייקים

אך חריגה של ארוחה אחת לא ממש יכולה להזיק אז במקום להוריד 3 ק"ג את תורידי 2 או 2.5 זו לא חריגה משמעותית של ארוחה אחת. תסמכי עליי אני יודעת בדיוק. בהצלחה

מירי,

New member
רגע אם מותר לאכול הכל...

למה צריך לחרוג? אם מראש יודעים מה מתוכנן לאותו ערב ואם הצרופים הם אפלו על בסיס יומי ניתן לתכנן צרופים שאפשר יהיה להרכיב אותם עם מה שמגישה המסעדה... אני די בורה בנושא הצרופים , אבל הבנתי שזו מסעדה שהבשר בה טוב , אני לא יודעת עם מה אפשר לפי חרמון לאכול בשר , אבל דואגים שזה מה שיהיה... ואני מאמינה שדיאטה אסור שתהיה קשוחה מדי , הדיאטה צריכה לכלול פינקים למינהם (נדמה לי שאת סיפרת על גלידה למשל...) וכך גם לא מרגשים שמוותרים וגם לא צריך לשבור אותה אפילו לא לפעמים, שבירה וגם לעיתים רחוקות מביאה בסופו של דבר (לדעתי) לשבירה מהדיאטה בכלל - איפה אפשר לוותר ואיפה לא????

ארינה

New member
מותר לאכול הכל בסה"כ

אך השבועות מחולקים לצירופים. עד כמה שידוע לי הם באמת עוזרים אם יש ארוע באמצע הדיאטה אך אני לא הזדקקתי לזה כי ידעתי שאני לא אשבר לתמיד ואחזור למסלול התקני.

למעלה