שאלה רצינית לאנשי המחשבים...

• פותח הנושא YLEE
  • פורסם בתאריך

YLEE

New member
שאלה רצינית לאנשי המחשבים...

אני מבקש זיכרון DDR 256 MB (אפשר פחות מ 333MHZ) והארד דיסק 20 GB מינימום. יש למישהו משהו? תודה.

YLEE

New member
יש לי....

sdram זה מה שהיה ב P1? RDRAM בא מP2 ומעלה? (128)... אז זה זה! יש לי. גם וגם וגם.

Shlomi TC

New member
ל RDRAM יש לוח משלו

גם בפנטיום 2 היו SDRAM ככה שההכללה שלך לא נכונה.

YLEE

New member
../images/Emo12.gif אתה כועס?../images/Emo24.gif../images/Emo25.gif

נתן.ל

New member
../images/Emo46.gif אני מחפש שפיפון מגורה

לנעליים אלקטרוניות עם לא פחות מ32 ZEBEE

yarivos

New member
בוא נעשה סדר..

SDRAM התחיל עוד לפני הפנטיום 1, ועובד במהירויות של 100Mhz ו133Mhz. סוג זה עובד גם עם פנטיום 2\3 ו- 4. DDR התחיל בפנטיום 4 והוא פשרה בין הSDRAM האיטי לבין הRDRAM המהיר והיקר. RDRAM אמנם מהיר אך יקר ובעייתי ולא נרחיב עליו את הדיבור. לכן YLEE.. אין לך RDRAM בשביל "החלפות" אלא SDRAM, ואם אתה רוצה רכיב זיכרון כלשהו אתה מוזמן ללכת לחנות ולקנות, המחירים על הקרשים.

Alfa156 GTA

New member
המממ..

המחירים על הקרשים ? נסה להשיג 1066MHz וראה כמה יעלה... או יותר מזה... נסה לקנות SDRAM חדש...אם בכלל תשיג, ראה כמה עולה...

Moo Moo

New member
RDRAM 1066 לא נחשב היום להכי מהיר..

ובטח שלא לקנייה הכי משתלמת. זיכרונות DDR מחברה טובה ותזמונים נמוכים, 433MHZ בDC (Dual Channel) יהיו מהירים באותה מידה וזולים יותר. בנוסף לעובדה שכרגע זיכרונות DDR2 מתבשלים ועשויים להגיע אלינו ממש בקרוב, RDRAM לא היה ולא יהיה רכישה כדאית (מדבר בתור אחד שיש לו 384 MB RDRAM במחשב.)

Moo Moo

New member
בנוסף, אין בכלל מה להשוואת DDR

לRDRAM שמדברים על אוברקלוקינג (OC) הRDRAM יפול ישר, בעוד הDDR יעלה ויעלה ויעלה...

barakhalla

New member
אבל לפני 3 שנים הוא עשה

מה שאף DDR היום לא מצליח... הוא היה טכנולוגיה שהקדימה את זמנה ובקיצור: טעות.

למעלה