שאלה רפואית

sky baby

New member
שאלה רפואית

לחבר שלי יש "נזלת אלרגית" משהו כזה.. בתקופה האחרונה הוא לא סובל מזה השאלה היא האם יתנו לו לעשות את הקורס צלילה?

Dani Barchana

New member
כן

אם הוא יביא אישור מרופא. שאלות רפואיות גם הפורום וגם המועדונים לא לוקחים על עצמם, שיגש לרופא צלילה, יבדק, יקבל כנראה אישור ללא שום בעיה (גם לי יש נזלת אלרגית) ויצלול להנאתו.

sky baby

New member
יש מצבים שבהם לא מאשרים?

יכול להיות מצב שיגידו לו שהוא לא יכול לצלול?

Dani Barchana

New member
אחזור לתשובה הראשונה, אנחנו לא רופאים

(לא של בני אדם לפחות
) וגם אם היינו, לא היינו בודקים מישהו באינטרנט. ואם בכל המצבים ניתן היה לצלול, לא היית צריך ללכת לרופא, נכון? חסוך את זמנך וזמננו, לא תתחמק מבדיקת הרופא. לך, קבל אישור או שלא, ואם לא, זה עדיין לטובתך...

קובי חי

New member
מדהים אותי שאנשים

סומכים על עצות רפואיות ובריאותיות דרך האינטרנט אני אפילו על טבלאות דקומפרסיה שמורידים מהרשת מתקשה להסתמך. עצה לחיים בכלל - תמיד לסנן מידע שמגיע. מכל מקום.

ניב ד

New member
ולמה שלא יסמכו? האינטרנט הוא מקור המידע

מספר אחת. נכון שיש גם המון זבל וכן הלאה ולא הייתי ממליץ לאף אחד לנתח את עצמו על סמך מידע מהאינטרנט, אבל לפחות מידע רפואי בסיסי שיתן רקע כללי - אין כמו האינטרנט בשביל זה. בסך הכל בפורום יש אנשים שמבינים על מה הם מדברים (מעטים אבל יש...) ואין שום פסול בלשאול שאלה ואפילו רפואית בפורום. ברור שלא צריך להסתמך רק על תשובה זו אבל זה לפחות נותן כיוון.

yochaib

New member
כדאי להצליב את המידע עם אוטוריטות

והמידע מהאינטרנט בהחלט עוזר לשאול שאלות טובות יותר יוחאי

menihe

New member
לדעתי לא חובה רופא צלילה...

אני כמעט בטוח שרופא א.א.ג מספיק ואף זול בהרבה. גם לי יש נזלת אלרגית ואני צולל.... בהצלחה מני

למעלה