שאלה קצת
...

e-shfiyut

New member
שאלה קצת ../images/Emo32.gif...

מישהו יודע אם ליוני בלוך אמור לצאת דיסק... ואם כן, אז מתי?

run away

New member
הסינגל יצא לרדיו

עם השירים נעים בחוץ ולוט דיסק ייצא כנראה מתישהו במהלך השנה ויש הופעה ביום שישי הזה בהיניקן הבימה קלאב בתל אביב

polyethylene

New member
ואם ביוני בלוך עסקינן...

מי מגיע להופעה בשבוע הבא
אני אהיה שם בטוח, וכבר אירגנתי עוד חבר פורום איתי לעסק. הייתי בהופעה הקודמת, ממליצה בחום
פולי

polyethylene

New member
מה שאני יודעת זה שההופעה

היא בהיינקן הבימה קלאב (תרס"ט 2, תל אביב) בשעה 22:30. אני אברר לגבי פרטים נוספים. כרטיסים מן הסתם קונים במקום... פולי

polyethylene

New member
מאירה את העיניים של עצמי ../images/Emo9.gif

מצב פירסום למופע של יוני בלוך. פולי

sceptic

New member
הגיטריסט לא איתי??

"משמאלי עם הגיטרה, זה איתי והוא בתול עדיין אין לא חברה" (מתוך נפוליאון, השיר השני הכי טוב של יוני בלוך, אחרי לוט). דווקא היה נחמד לראות אותו בהופעה. נויש. ~np - Libertines - The Boy Looked At Johnny~

polyethylene

New member
אם היית בהופעה הראשונה היית שומע

את הורסיה המחודשת של "נפוליאון": משמאלי עם הגיטרה זה לא איתי איתי עזב עכשיו כבר יש לו חברה זה לא שזה כל כך מפריע אבל יש לו חברה (יש לו חברה) דווקא בחורה באמת בסדר היא יודעת איך לשרוך את השרוכים שלו לבד סגרה אותו איתה בחדר הם לא מדברים עם אף אחד (זה לא כל כך נחמד) נמאס לו כבר מסרטים כחולים נמאס לו כבר מהחיים נמאס לו כבר ויש לו חברה יש לו חברה נמאס לו כבר מסרטים כחולים נמאס לו כבר מהחיים נמאס לו כבר ויש לו עבודה מרוחק ולא בצדק מסודר חוזר הביתה כל יום מהעבודה את הצבא עבר בשקט אומרים שהוא נרגע (אומרים שהוא נרגע) אז כמו בשטח כבר הבנתם אין איתי הוא לא בתול (ויש לו חברה) זה לא שהוא בוחש בשוקו אבל יש לו חברה (דווקא מישהי קבועה) נמאס לו כבר מסרטים כחולים נמאס לו כבר מהחיים נמאס לו כבר ויש לו חברה (יש לו חברה) נמאס לו כבר מסרטים כחולים נמאס לו כבר מהחיים נמאס לו כבר ויש לו חברה נמאס לו כבר להיות בתול נמאס לו כבר להיות בתול נמאס לו כבר ויש לו חברה (יש לו חברה) נמאס לו כבר לאלתר פזמון נמאס לו כבר מנפוליאון נמאס לו כבר ויש לו חברה © יוני בלוך - נפוליאון, גירסת הופעה חיה ב- "תמונע". עדיין משעשע באותה המידה... פולי
זה אומר שנראה אותך בהופעה או לא

sceptic

New member
כנראה שלא.

דווקא חבל, הדברים שלו ששמעתי נשמעים חביבים כאלה. וגם השמיעו לי קטע מוקלט מהופעה שלו בשם "אולי זה יוני" שנשמע מצויין. אבל, סה לה וי. אם פספסתי כל-כך הרבה אנשים מוכשרים שהופיעו בארצינו, אז לא יקרה אם אני אפסיד עוד אחד. נויש. np - the vines - i´m only sleeping (קאבר נחמד)

PORCUPINE

New member
אז אם כבר קצת ישראלי...

כדאי לנסות את האלבום החדש של שרון רוטר, שהוא פחות או יותר עוד משהו שסחרוף תורם למוזיקה בישראל. אני רואה את זה בתור פרויקט צד שלו, כי הוא פשוט עושה שם הכל, חוץ מלשיר בפרונט.

CaerBannog

New member
דווקא נורא ציפיתי לאלבום הזה

אבל אחרי ששמעתי את שתי הסינגלים באתר שלה... התאכזבתי כמעה, "הניצוץ" זה בטח לא..., אולי שאר הדיסק יותר "עמוק"

למעלה