שאלה קצת מצחיקה

מצב
הנושא נעול.

orelsror

New member
שאלה קצת מצחיקה

שאלה קצת מצחיקה
אם טבע עולה בוולסטריט עכשיו אחוז וחצי זה מושפע מהעליה היום או שהעליה היום בוולסטריט תגרור עליה מחר בתל אביב

Wizard123

New member
../images/Emo13.gif

שאלה קצת מצחיקה
אם טבע עולה בוולסטריט עכשיו אחוז וחצי זה מושפע מהעליה היום או שהעליה היום בוולסטריט תגרור עליה מחר בתל אביב

תסתכל על המחזור של טבע פה ותסתכל עם המחזור של טבע שם ותבין לבד.

orelsror

New member
כן ידעתי

תסתכל על המחזור של טבע פה ותסתכל עם המחזור של טבע שם ותבין לבד.
כן ידעתי
ניסיתי להשלות את עצמי עם הירידות של אלביט מערכות. אולי בכל זאת היא יורדת כי היום היא ירדה בתל אביב

Wizard123

New member
אולי מאותה סיבה ...

כן ידעתי
ניסיתי להשלות את עצמי עם הירידות של אלביט מערכות. אולי בכל זאת היא יורדת כי היום היא ירדה בתל אביב
אולי מאותה סיבה ...
בכל מקרה מסיבות ארביטראז' - אם כלום לא ישתנה. צפה מחר ירידה בגודל דומה בפתיחה.

orelsror

New member
כן אני יודע תודה בכל מקרה

אולי מאותה סיבה ...
בכל מקרה מסיבות ארביטראז' - אם כלום לא ישתנה. צפה מחר ירידה בגודל דומה בפתיחה.
נורא מרגיז הייתי בטוח שהיא תפרוץ את רמת ההיתנגדות לאור החדשות הטובות אך נראה שעדין יש יותר מוכרים מאשר קונים

Wizard123

New member
למה מרגיז?

נורא מרגיז הייתי בטוח שהיא תפרוץ את רמת ההיתנגדות לאור החדשות הטובות אך נראה שעדין יש יותר מוכרים מאשר קונים
למה מרגיז?
תזרום עם השוק. אתה רואה שהיא לא פורצת. אתה רואה יותר מוכרים מקונים? תמכור ותחכה להזדמנות כניסה אם תגיע לכשתגיע. הייתי אומר לך אפילו למכור אותה בשורט אם יש לך אפשרות להשאיל. זה אם אתה סוחר ולא משקיע לטווח ארוך כמובן.

orelsror

New member
לצערי אינני סוחר

למה מרגיז?
תזרום עם השוק. אתה רואה שהיא לא פורצת. אתה רואה יותר מוכרים מקונים? תמכור ותחכה להזדמנות כניסה אם תגיע לכשתגיע. הייתי אומר לך אפילו למכור אותה בשורט אם יש לך אפשרות להשאיל. זה אם אתה סוחר ולא משקיע לטווח ארוך כמובן.
לצערי אינני סוחר
הגישה שלי לאינטרנט היא חד יומית שהיא בסוף יום מסחר. לא נורא מחר נמכור. כמו שזה נראה אלביט תמשיך לרדת עד לרמת תמיכה. תודה רבה

מצב
הנושא נעול.
למעלה