שאלה קצת בנאלית

שאלה קצת בנאלית

מה נחשב ממוצע גבוה? מאיזה ממוצע זה לא בושה לשלוח קורות חיים (לסטודנט)?

זה אף פעם לא בושה לשלוח קורות חיים לעניין השאלה שלך: מתחת ל 80 זה בעייתי, 80-84 זה סביר אך בינוני, 85-89 זה טוב מאוד, 90 ומעלה זה ממש מצוין. זה תלוי כמובן גם באיזה מוסד לימודי.

choo

Active member
בחיפושי עבודה - אין מקום לבושה

אמנם זה היה משמח אם לכולם היה ממוצע גבוה, אבל זה לא המצב. כבר ראיתי קורות חיים של סטודנטים עם ממוצע מתחת ל-80. הרי בסופו של דבר, הרוב (לפחות בטכניון) הם כאלו.

תודה

ההתלבטות היא בין להתחיל לשלוח קורות חיים עכשיו או לחכות עוד כמה חודשים, להעלות את הממוצע ואז להתחיל לשלוח. הממוצע העכשווי הוא 81

choo

Active member
81 מספיק - יותר גבוה יהיה יותר טוב

אם את מאמינה שהממוצע שלך יעלה ל-84 (או יותר) עוד סמסטר, ואת לא לחוצה על כסף כרגע, חכי עוד סמסטר. אם את מאמינה שהוא יעלה בפחות מזה - אין לך סיבה לחכות. אם את זקוקה לעבודה - בהחלט כדאי לך להתחיל לחפש.

אני עם ממוצע 70 בטכניון שולח בשביל הכיף

לכל חור , אני לא אגיד שקיבלתי ראינות בזכות זה, אבל למה לא.. בכיף שלך .. מה אתה מתבייש בכל אופן ,אם יש לך חברים עובדים ,זה יעזור לך יותר

EEstudent

New member
שאלה באותו נושא

רוב האנשים מסיימים עם ממוצע 75+-(לפי התרשמותי) שזה ממוצע בינוני ו80+ זה כבר נחשב לטוב (לפחות בטכניון) האם הבינוניים מוצאים עבודה נורמלית בסוף? (תחום אלקטרוניקה)

d70

Well-known member
.............. מהטכניון -אולי. חלק לא מוצאים בכלל ,ואלה שמוצאים לרוב לא עוסקים בפיתוח.

אני מכירה כמה מקום שמחפשים סטודנטים

של הנדסת חשמל במסלול מחשבים או עיבוד אותות או של מדעי המחשב. מי שרוצה יכול להעביר לי במסר.

למעלה