שאלה קטנה

ו ר ו ד ה

New member
שאלה קטנה

אני רוצה להכין פחזניות, וחיפשתי בחיפוש מתכונים ומצאתי כבר. אבל כתוב שם "1 כמות מלית" ואיך לי מושג איך מכינים מלית. יש למישהו מתכון למליות?

טלאית321

New member
אוקיי

שמנת מתוקה מוקצפת עם כ-2-3 כפות אבקת סוכר שמנת מתוקה עם אינסנט וניל/שוקו ריבה חמאת בוטנים עם דבש ועוד.... היד נטויה כיד הדמיון.

מלית מתוקה לפחזניות

קרם וניל 1 קופסא שמנת מתוקה לקצפת (250 מ"ל) 1 כוס חלב 1 חבילה אינסטנט פודינג וניל להקציף את הכל ביחד. למלא את הפחזניות. אפשר לפזר מעל אבקת סוכר .

ואפשר גם שמנת מתוקה מוקצפת עם

2 שקיות סוכר וניל פשוט פשוט אבל מנצח
בהצלחה

ו ר ו ד ה

New member
ועוד שאלה

כשאני מתחילה לערבל, אני אמורה לשים את השמנת מתוקה החלב והאינסטנט ביחד או להוסיף בהדרגה? אני זוכרת שפעם הקצפתי שמנת מתוקה והוספתי אבקת שוקו ויצא לי משהו נוזלי ולא מוגדר שסירב לעמוד זקוף

אני מקציפה את הכל ביחד ויוצא נהדר.

אין דין חלב + שמנת + אינסטנט פודינג כדין שמנת ושוקולית

ו ר ו ד ה

New member
תודה רבה + שאלה קטנה

מישהו מוכן להסביר לי מה זה וו גיטרה? מקווה שלא טעיתי בשם

ניקי ב

New member
הוו הרחב שנראה כמו גיטרה

יש את המקציף ויש את הוו שנראה כמו מגל והשלישי זה הגיטרה

נונה1

New member
חלקי המיקסר ושימושיהם בקישור מצורף

מקווה שעזרתי לך נונה1

אז זה וו גיטרה !!!

בשבוע שעבר היה פה שרשור (בנושא ספרי בישול מומלצים), שממנו הבנתי בטעות ש"וו גיטרה" זה הספירלות האלה שבאות עם כל מיקסר. באמת התפלאתי למה קוראים לזה כך.

ו ר ו ד ה

New member
עזרת מאוד, אבל..

מה אני עושה אם אין לי את הוו הזה? המערבל שלי די ענתיקה.. עם מה אני יכולה לערבל במקום? יש לי מערבל ממש בסיסי

עם המקצפים הפשוטים שמצורפים למיקסר

לא אלו שבצורת תלתל, השניים
שניה, מחפשת לך תמונה

נונה1

New member
אם זה לבצק פריך אז שמעתי כאן לפני

כמה ימים שאפשר להשתמש עם החלק שמקציפים איתו אבל במהירות איטית ולא הרבה כדי שלא יכנס הרבה אוויר לבצק כי לעוגות בחושות ולבצק פריך לא צריך אווריריות. מקווה שעזרתי נונה1

למעלה