שאלה קטנה

שאלה קטנה

ראיתי לא מזמן איזה קליפ של השיר "גברת שרה השכנה", ששם אורלי מנשקת את מייקל
מה העניין שם עם מייקל?

darksideonline

New member
סבבה תודה,ובקשר לנשיקה ../images/Emo26.gif

לי נראה שנכנסתם לעניין של הנשיקה רחוק מידי,רצו להראות ששרה השכנה היא מן טיפוס כזה... כמו בסרט אינסטינקט בסיסי.זה הכל

yaeli235

New member
זהו זה לא שמייקל ואורלי עשו

סקס פרוע... כולה נשיקה מסכנה היא שחקנית סה"כ

liran155

New member
זהו ראינו אותה בטלויזיה במצבים יותר

גרועים אומנם לא עם מייקל אבל...P: בסה"כ שחקנית מאוד מוכשרת אני מאוד אוהב את המשחק שלה...

J a M i T i

New member
../images/Emo42.gifנצל"ש

(ואחרי קרוב לארבע שנים בתפוז, הנה הניצול שרשור הראשון שלי Oo) חברה סחטה ממני באכזריות את "רומנטיקה עתידנית" באומרה "רק לשבוע- שבועיים", ועקבותיו נעלמו מזה חודש, נדמה לי. מה עלי לעשות? 1. עלי להתאבל, להתאבד, ושאר דברים עם מצלול דומה. 2. עלי להמשיך בחיי כרגיל, שכן זה בסכ"ה דיסק, שהוא לא חדש ולא האהוב עלי. 3. עלי לרצוח אותה ולצחוק אל מול גופתה המדממת. 4. עלי לגנוב אותו ממנה חרה 5. עלי לפלוש לבית של אחד מכם, בני פורום יקרים, שאני יודעת שיש להם את הדיסק, ולגנוב להם אותו בלי שתשימו לב. תודה מראש על שיתוף פעולה. (שמנים, שתפו פעולה!!)

שלמונזה

New member
לא כדאי לה לנסות ../images/Emo168.gif

יש לי עבריינים גדולים מתחת לבית, מילה אחת שלי ו... בקיצור לא שווה את המאמץ

J a M i T i

New member
../images/Emo42.gifהיהי,

אמא שלי למדה את כל העבריינים של ראשון בערך, ועכשיו הם כולם חוץ לכלא, אל תתחילי
(
)

emperor28

New member
תשובות שלי עם נימוקים חיחיחי

1. עלי להתאבל, להתאבד, ושאר דברים עם מצלול דומה. - לעע זה רק לי מותר 2. עלי להמשיך בחיי כרגיל, שכן זה בסכ"ה דיסק, שהוא לא חדש ולא האהוב עלי. - אפשרי אבל בכל זאת בזבזת את כספך היקר על זה 3. עלי לרצוח אותה ולצחוק אל מול גופתה המדממת. - דיסק לא שווה כלא :) או שכן חחח 4. עלי לגנוב אותו ממנה חרה - זה לא נקרא גנבה :) 5. עלי לפלוש לבית של אחד מכם, בני פורום יקרים, שאני יודעת שיש להם את הדיסק, ולגנוב להם אותו בלי שתשימו לב. - האפשרות הכי טובה לדעתי נו ככה יהיה מישו אחר שישאל את שאלות אלה :)

למעלה