שאלה קטנה

Wantad

New member
שאלה קטנה

לא הבנתי איך לאו התעורר ואז נשאב,אז לאיפה הוא נשאב?ואיך הוא פתאום הגיע לחללית של מורפיוס? ומי שולט במאטריקס?

5by5

New member
אין לי כוח לענות לך אבל לידיעתך....

את השם שלך אמורים לרשום WANTED לאWANTAD

CuTe KiTteN

New member
הממ...../images/Emo13.gif

אוקיי, אני אנסה לענות: 1. לא קוראים לו "לאו"...קוראים לו "ניאו"..NEO 2. המטריקס היא עולם וירטואלי. לא אמיתי. אנשים נמצאים בתוך בועות ורודות כל חייהם, נולדים ומתים שם כשהמוח שלהם מחובר למחשב שגורם להם לחשוב שהם בעצם חיים כרגיל, בתוך המטריקס. ובעצם כאילו כל חייהם הם חולמים חלום יפה ומשותף, כשבעצם הם בתוך בועות כדי לשמש כמקור אנרגיה למכונות. המכונות...הם הסוכנים. הם יכולים להתחבר למטריקס בתור בני אדם כדי לתפוס את ניאו והשאר. ברור עד עכשיו? בקשר לחללית... כשמורפיאוס הביא לניאו את הגלולה, ניאו התעורר בעולם האמיתי. כשהוא התעורר בתוך הבועה שלו, הגוף שלו מת במטריקס ולכן המכונות הגיעו וניתקו אותו כי הם חשבו שהוא מת (הוא מת במטריקס). אחרי זה, הם זרקו אותו לביוב, כדי שהמכונות יאספו אותו משם כדי שהוא ישמש כמזון לאחרים (בעעע..). אבל.....מורפיאוס והשאר הוציאו אותו מהביוב והעבירו אותו לחללית. בקיצור, אני ממליצה לך פשוט לראות את הסרט עוד כמה פעמים ולשים לב.

בת13

New member
אבל קודם...

...הוא ראה מראה שבורה שתוקנה, נגע בה וחומר כסוף החל להקפיא אותו. זה גרם לו לדום-לב. הוא כאילו "מת" כדי שיוציאו אותו מהבועה (כמו כל אנשים מתים) וזהו

Blue Koko

New member
קצת תיקונים

המכונות הם לא הסוכנים. הסוכנים הם "תוכנות בנות חישה" (כן זה ציטוט של התרגום) הם ה gate keepers, לשמור שהתנחלות המורדים לא תצליח לשבור את המאטריקס. ובקשר לקטע של המראה יש פירושים רבים. לדעתי המצב מעבר שניאו נמצא בין העולם האמיתי למאטריקס משנה דברים רבים

למעלה