שאלה קטנה ומה זה מפגרת...

בוזיקית

New member
שאלה קטנה ומה זה מפגרת... ../images/Emo163.gif

אנא אל תצחקו עלי, אך בתור גולשת מתחילה וחדשה בכלל בעולם הממוחשב, קיבלתי מתנה - כרית ג'ל לעכבר ואין לי מושג ירוק מה אני אמורה לעשות עם זה? מניחים על זה את העכבר? לא נוח! מניחים את היד? טוב בקיצור התבלבלתי ואני נבוכה אפילו לשאול את זה, אבל אם לא כאן אז היכן? תודה מראש לעוזרים!

בוזיקית

New member
כן, אבל איך משתמשים בזה? מניחים על

זה את העכבר? את כף היד? לא הבנתי כלום, כי זה ממש לא נוח לשים על זה את העכבר... לא הבנתי מה ההיגיון ואיך משתמשים... תודה בכל אופן

dotcomgirl

New member
את מתכוונת לכרית...../images/Emo26.gif

כזאת? או שיש לך כרית שרק פרק כף היד אמור לנוח עליה...

בוזיקית

New member
לא כזאת. רק פרק כף היד אמור איכשהו

לנוח עליה, אבל אני לא מבינה איך...

gershon17

New member
כרית ג'ל?

יכול להיות שפעם נתקלתי בכזו, אני לא בטוח. מדובר במשטח מלבני שבחלק התחתון שלו יש כרית? אם זה כזה, אז צריך לשים את העכבר על החלק השטוח, ולהחזיק אותו כך שהיד נחה על הכרית (המפרק צריך לנוח על הכרית אני חושב). מספרים שמתרגלים לזה.

בוזיקית

New member
לא, זה נראה כמו כרית סיכות של סבתא

ממש כרית קטנה נפוחה - ריבוע נפוח כזה ובפנים יש איזה ג'ל או משהו רך כזה שמתכווצ'ץ'... אין שום מקום לעכבר בכלל...

בוזיקית

New member
כן. קיבלתי את זה מחברה מסחרית

ולפני שנתנו לי את זה שאלו אותי אם יש לי מחשב בבית ואמרו לי שזה כרית ג'ל לעכבר. לא שאלתי מה זה, כי לא רציתי להראות בורה, ועכשיו אין לי מושג מה עושים עם זה...

ailag

New member
כן, זו כרית כמו בתמונה למעלה

רק *בלי* המשטח. מניחים אותה בין המשטח של העכבר לבינך, כך שרוב הזמן שורש כף היד הוא על הכרית/מורם. הסיבה היא שכמו עם פסנתר (תראי איך פסנתרנים מרימים את הידיים) גם עם עכבר יותר נוח לעבוד כששורש כף היד מורם. הלמטה של הכרית אמור להדבק לשולחן (לא חזק) כדי שהוא לא יחליק באמצע הגלישה.

gershon17

New member
אז אולי זה רק החלק הג'לי

ואמורים לשים אותה לפני המשטח של העכבר? לדעתי אם זה לא נוח, אפשר לתת את זה במתנה למישהו אחר ולהגיד לו שזו כרית ג'ל שמיועדת לקילוף בצלים. שהוא כבר ישבור את הראש.

בוזיקית

New member
מאוד דומה לזה, רק למטה זה לא שטוח

ממש נראה כמו כרית שינה לבובה ברבי או משהו כזה... תודה רבה לעוזרים - מכל ה
!!!

למעלה