שאלה פשוטה ביותר

• פותח הנושא f10
  • פורסם בתאריך

f10

New member
שאלה פשוטה ביותר

ברשותי microsoft visual studio .net 2003 . כתבתי תוכנית קטנה, ושמרתיאותה עם סיומת .cpp . על מה אני צריך ללחוץ כדי להריץ אותה?

f10

New member
אני מתכוון

במהדר של פסקל היה צריך לעשות debug ו run, ואז התוכנית הורצה. פה האפשרויות ב debug (בתפריט למעלה) חסומות לי משום מה.

selalerer

New member
אתה בטח לא עשית את זה עם פרוייקט.

תעשה new project (או משהו כזה) ותבחר בWin32 console application. שם תוכל לכתוב תוכנות ולהריץ אותן.

f10

New member
אכן לא עשיתי פרויקט חדש אבל

הלכתי לnew project ובחרתיwin32 consle project (היה רק "קונסול פרוג'קט" ולא "קונסול אפליקיישן"). ואז נפתח לי דף עם קוד לא קשור (מוקף בכחול) בועד הקוד שאני רוצה מוקף באדום. זה בסדר אם אני אמחוק את הקוד שמוקף בכחול

galh

New member
מנסים... אתה יודע.

כן, אתה יכול למחוק את הקוד הקיים ולהחליף אותו בשלך.

f10

New member
החלפתי וזה לא פעל

אפשר הסבר מדוייק איך לקמפל תוכנית משלי ב visual studio .net 2003
(אני לא מבין בכל העסק הזה ב c++)

galh

New member
אתה צריך לבטל בהגדרות של הפרוייקט

את ה- Precompiled Headers. לא יודע בדיוק איפה ב- VC7.

Moridin

New member
הוא מחק את ה-#include ל-precompiled

header. מה את מציעה שהוא יעשה?

f10

New member
לא שיניתי כלום בהגדרות

היה לי visual studio 6, מחקתי אותו, והתקנתי visual studio .net 2003 בכל מקרה, מישהו יודע איך מתקנים את הבעיה

inbal76

New member
אני מציעה שהוא ילך בדרך הפשוטה

- פותחים את התוכנה. - יוצרים קובץ חדש. - כותבים בו קוד ושומרים בסיומת CPP - לוחצים על Build - לוחצים על compile או build all - אם הוא מבקש רשות ליצור פרויקט - אומרים לו כן. ייתכן שבתפריט של 2003 זה קצת שונה מגירסה 6, אבל האופציה הזאת חייבת להיות קיימת. לא יתכן שלא ניתן ליצור פרויקט ישירות מתוך קוד שאתה כתבת, מבלי ללכת דרך הוויזארד שמוסיף לך דברים שלא ביקשת ואז למחוק אותם ידנית. זאת דרך עקומה לגמרי. לא יתכן שלא קיימת האופציה הכי טריוויאלית, כי אז התוכנה הזאת באמת דפוקה.

Moridin

New member
תגיד ל-VC לא להשתמש ב-precompiled

header, כמו שכבר אמרו לך. איפשהו ב-project properties.

f10

New member
אז ככה:

פתחתי פרוייקט win 32 console application, קראתי לו hello. לחצתי עליו לחצן ימני ו"מאפיינים". הלכתי למה שמסומן בתמונה וסימנתי לו לא להשתמש בזה. כתבתי תוכנית פשוטה (גם אותה רואים בתמונה, עשיתי compile ויש שם שגיאה. האם השגיאה היא בקוד התוכנית או עדיין ב VC

inbal76

New member
cout אינו מוכר

בשביל שהוא יוכר עליך או להכריז (אחרי ה-include) using namespace std; או לכתוב std::cout במקום רק cout

f10

New member
שכחתי את זה..

הוספתי. אבל אחרי שאני לוחץ על debug זה מפעיל את זה רק לשניה. רק אחרי שאני לוחץ על start without debug זה משאיר את התוכנית ומחכה שאני אלחץ על מקש כלשהו. זה נורמלי

inbal76

New member
כשאתה כותב קובץ בעצמך (כמו שעשית

בהתחלה, בלי לפתוח פרויקט) - בתפריט Build (לא דיבאג) אמורות להיות לך אפשרויות של compile ושל Build ואח"כ של execute (או דברים דומים). לפחות ככה זה ב-VS6 ואני משערת שזה דומה. שם זה עובד גם בלחיצה על F7 (קימפול ובניה) ועל F5 או CTRL-F5. בקימפול הראשון הוא יבקש ממך רשות ליצור פרויקט, ואתה אומר לו כן.

למעלה