שאלה! פחד לידה ראשיונה?

שאלה! פחד לידה ראשיונה?

היי לכולם אני בשבוע 32 ואני מיתקרבת לסוף ואני מיצד אחד מפחדת כי כשאני בלחץ אז קשה לי קצת לינשום ומיצד שני אני נורא נירגשת תעזרו לי מה אני יעשה איך אני אמורה להרגיש ומה שבטוח אני לא רוצה אפידורל בשום אופן ! מקווה שתעזרו לי

ליד ראשונה

שלום, ההתרגשות ופחדים לפני לידה ראשונה, אך גם בלידות חוזרות, הן דבר נורמלי. האם את נמצאת בקורס הכנה ללידה? במסגרת הקורס תוכלי את ובן זוגך ללמוד על שלבי הלידה, למה לצפות, ובאילו שיטות תוכלי להעזר להקלה על הכאבים בזמן הלידה. בקורס תוכלי גם ללמוד שיטות להרפיה ונשימה נכונה, שבהם תוכלי להפחית את המתח בתקופת ההריון וכמובן גם במהלך הלידה. ועצה קטנה, מנסיון אישי וגם מניסיוני כמיילדת מוטב לא להחליט מראש, עוד לפני שהלידה התחילה, לגבי העזרות במשככי כאבים. רק לאחר שתתחיל הלידה תוכלי לדעת איך את מתמודדת עם הכאבים.

לא לוקחת קורס

היי לך אני לא לוקחת קורס כי שאלתי הרבה אנשים ובעצם הרבה אומרים שזה לא עוזר לא יודעת האמת שאני כבר השתגעתי ולכן אני אומרת איך כולם עשו? הרי לא תמיד היה קורס ! וחוץ מי זה בקשר לאפידורל במיקרה ראיתי היום תוכנית בבוקר שמספרים על זה וזה נורא מלחיץ ואני יודעת שאפשר להעזר בדברים אחרים חוץ מי אפידורל לא?

קורס הכנה

שלום, כמדריכת קורס הכנה ללידה ומיילדת אני פוגשת זוגות רבים שהיו מרוצים מהקורס.אמנם פעם לא היו קורסים, אך כנראה שבעקבות השינויים במבנה החברתי, שהפכה מחברה שבטית רחבה לדגם שאנו רואים היום , משפחה מצומצמת ומבודדת, יש צורך לנשים בהריון ובני זוגן להפגש עם עוד אנשים במצבם, לחלוק חוויות ולהתעדכן ממקור ראשון במה שצפוי להם בחדר הלידה.ואם את מזכירה את העבר, הרי עד לפני 15 שנים גברים כלל לא הורשו להכנס לחדר הלידה, ומאחר והיום לא רק מצפים, אלא דורשים שהם יהיו שם, חשוב שגם הם יהיו מוכנים ללידה. בעמוד הכניסה לפורום תמצאי בין המאמרים הנבחרים מאמר המפרט את השיטות הטבעיות להתמודדות עם כאבים בלידה.

לא מצאתי

האמת היא שמה שבאמת אני רוצה לדעת זה איך לינשום נכון ביכדי לישלוט בכאב זה הכל האם את יכולה לעזור לי? או לתת לי אינפורמציה?

כאשר את נכנסת

דרך קהילות של המרכז הרפואי ת"א, לקהילת הריון ומיילדות, בדף הכניסה נמצא המאמר בנושא התמודדות עם כאבים.בנוסף תוכלי לקרוא על כך באתר של אומנות הלידה. www.leida.co.il

dorit124

New member
חייבת להוסיף...

אני השתתפתי בקורס הכנה ללידה וזה הוריד לי את רמת החרדה לפחות ב-50%, והיום אני יודעת פי אלף יותר ממה שחשבתי שאני יודעת לפני הקורס... ממליצה בחום על קורס!

למעלה