שאלה על CALL OF DUTY

שאלה על CALL OF DUTY

משהו יודע מה לעשות במשימה הראשונה עם הרוסים? כשאני בספינה ומסבירים לי כל מיני שטויות

בדקתי שם ואומרים לי...

להנות מהנסיעה בסירה ולהשיג נשק. אבל אני בכלל לא יכול לזוז ואני אפילו לא מצליח להגיע לירידה לחוף! אני מת עוד כשאני נמצא בספינה! אני צריך משהו שכבר שיחק במשחק!

ekro

New member
דבר ראשון אתה נכנס לתוך הספינה...

אחר כך אתה צריך להשים פצצות איפה שהוא תחפש את תמצא ומשם אתה יכול להמשיך לבד.( אני מקווה )

maxmoose

New member
ככה

כשאתה מגיע לחוף לך יתנו לך 5 כדורים אחר כך חפש צלף רוסי דבר איתו הוא אומר לך לרוץ למכונית ההפוכה דרך אגב גמרתי את המשחק

אני לא יכול לזוז...

כשאני בספינה ונותנים לנו תדריכים אז אני לא יכול לזוז ובנתים מטוסים מפוצצים את הספינות השכנות! ואני לא יכול לזוז ובסוף מגיעים לספינה שלנו ואני מת כי יורים עלי!

זה מה שקורה:

אני במשימה הראשונה עם הרוסים. אני בתוך ספינה עם עוד הרבה חיילים רוסים מבוהלים (בלי נשק). בזמן שאנחנו שטים לנו בים כשלצידנו מתפוצצות אוניות רוסי אחד מעלי כל הזמן מספר סיפור (על כיפה אדומה). אחרי כמה זמן (בערך בזמן שהרוסי מגיע ל- "סבתא, למה יש לך שיניים כל כך גדולות?") המטוסים שיורים מגיעים לספינה שלי. הם עושים סיבוב אחד עלינו ויורים. הם פוגעים בכמה מהרוסים האחרים והורגים אותם. אני עדיין לא מצליח לזוז, לקפוץ או להתקופף. המטוסים חוזרים והפעם הם פוגעים בי. מי שכבר היה פה מה צריך לעשות? גם אתם הייתם תקועים במקום בלי לזוז בכלל? גם אצלכם החיילים היו מבוהלים? גם אצלכם הרוסי הגיע ל- "סבתא, למה השניים שלך כל כך גדולות?"?

הסיכום הזה מאוד מפורט...

אני בטוח שמשהו שיחק במשחק הזה! לפחות תגיבו....................................

g o l u m

New member
תגיד!? אתה לא יודע לקרא אנגלית?

או שאתה לא יודע שאתה צריך ללחוץ על TAB במשחק ולעקוב אחרי החץ...קיצר לך קח תחמושת צד שמאל מהנמל ואז לך לקפטיין "משהו" והוא יתן לך הוראות...עקוב אחרי החץ

Dr3am0

New member
תראה,

אחרי שאתה יוצא המהספינה, פוגע בך איזה טיל ממטוס, ואז אתה לא מת, אלא מטושטש כזה לכמה שניות.. תחכה קצת, זה יעבור, אחרי שלקחת את הכדורים, יש לך בראדר, ללכת למפקד הרוסי, הוא יגיד לך ללכת למכונית ההפוכה, משם לאיזה משאית הפוכה, ומשם יש לך ללכת כבר לתוך StalinGrad (משו כזה)..

בסדר בסדר אני יסביר לכם:

אני אומנם עברתי את זה כבר אבל אתם לא הבנתם איפה נתקעתי! אני הייתי בספינה וכשעוברים המטוסים אז הם יורים ואם אני לא מתקופף אני נפגע ומת! ולא ידעתי שאני יכול להתקופף בספינה ועד שגיליתי את זה כל הזמן מתתי! אחרי זה הבנתי והתקופפתי ואז המטוסים לא פגעו בי והמשכתי אל הנמל!

BiGuy3000

New member
אבל למה...

אתה לא פשוט הולך לgamefaqs
אם אתה יודע אנגלית, אז לא אמורה להיות בעיה... למה לעזאזל...

הלכתי לשם אבל הם...

לא כתבו על זה שיורים מטוסים וצריך להתקופף! וחוץ מזה כבר עברתי ואני ישתדל לבדוק שם בעתיד כי זה באמת אתר טוב להסברים, קודים ו.... וזהו.

BiGuy3000

New member
טוב...

אז קראת walkthrough דפוק. יש שם מגוון, רק לבחור ולקרוא, במיוחד אם יש בהם מידע מוטעה...

BiGuy3000

New member
אבל...

אלו רק משחקים מסויימים, ולCALL OF DUTY אפ'חד לא הספיק לכתוב עדיין...
יש יוצאי דופן, אבל ברובם יש מספיק מבחר, בכדי שאם יש מידע מוטעה איפשהו, השני יתקן, או יוסיף.

למעלה