שאלה על תפוסת אוטובוסים

connex

Active member
נאמר שמיום חמישי האחרון בוטלה מגבלת הנוסעים באוטובוסים וברכבת. עדיין בנסיעות שאני נוסע בהן גם בקוים עירוניים וגם בין עירוניים ישנם עדיין רכבים שאין חיץ שמפריד בין הנוסעים לנהג, וכפועל יוצא. מכך עדיין שני הספסלים הקדמיים חסומים לישיבה. כלומר 4 נוסעים שלא יכולים לשבת. האם בעצם המשמעות שהם יצטרכו לעמוד? והאם לאחר ביטול הגבלות קורונה. עדיין קיימת ההגבלה של 10 נוסעים בעמידה ברכב בינעירוני? פעם זה היה מגובה במדבקות שאני כבר לא רואה

arseny92

Well-known member
מנהל
והאם לאחר ביטול הגבלות קורונה. עדיין קיימת ההגבלה של 10 נוסעים בעמידה ברכב בינעירוני? פעם זה היה מגובה במדבקות שאני כבר לא רואה
זה לא קשור לקורונה, אלא לרישיון האוטובוס ותקנות התעבורה

connex

Active member
זה לא קשור לקורונה, אלא לרישיון האוטובוס ותקנות התעבורה
זה גם קשור לקורונה כי אז באוטובוסים בינעירוניים היה איסור לעמוד מהנוסע הראשון כך שמגבלת העמידה של 10 נוסעים לא הייתה רלוונטית. השאלה שוב מה קורה כעת. כי שלטים בעניין אני כבר לא רואה ( היו פעם שלטים באוטובוס זה ניתן להסיע עד 10 נוסעים בעמידה)

arseny92

Well-known member
מנהל
זה גם קשור לקורונה כי אז באוטובוסים בינעירוניים היה איסור לעמוד מהנוסע הראשון כך שמגבלת העמידה של 10 נוסעים לא הייתה רלוונטית. השאלה שוב מה קורה כעת. כי שלטים בעניין אני כבר לא רואה ( היו פעם שלטים באוטובוס זה ניתן להסיע עד 10 נוסעים בעמידה)
בתקנות הקורונה אסרו לעמוד כלל ולכן השלטים לא היו רלוונטיים. כעת חוזרים לעידן לפני קורונה והשלטים יחזרו כקבוע בתקנות השיגרתיות ולפי רישיונות הרכב

למעלה