שאלה על תהליך התנצרות

שאלה על תהליך התנצרות

יש לי שאלה חשובה, אני מקווה שמישהו פה יוכל לעזור לי, אני בת23 אימי יהודייה ואבי נוצרי שהתגייר לפני כמה שנים, אני מעוניינת להתנצר, במה זה כרוך ואיך עושים זאת. תודה לכולם עדיף לא לאהוב כלל, מאשר לאהוב ולאבד...

למה להתנצר?

הנפש שלך תסבול מזה כל חייך וגם לאחר מכן. לא צריך להאמין בפסלים ואלילים. ה' הוא האלוהים.

all

New member
אפילו לא ברית מילה

פעם חבר שלי ניסה להיתנצר, הוא ניגש לכומר והכומר אמר לו "אלוהים אוהב אותך אותו הדבר, בכל דת שתשתייך אליה". הדתות הם משחק שאנשים המציאו בשביל....-"לגוון את החיים קצת" כמה נדוש. ודרך אגב, גם אלוהים הומצא לאותה מטרה.

all

New member
ומי קדם למי הביצה או התרנגולת.

אתה מאמין שהתרנגולת, אני מאמין הביצה. ואם הוא המציא אותנו ואנחנו לא מאמינים שהוא אפילו קיים, למה הוא המציא אותנו כאלה, למה לא המציא אותנו יותר טובים - האם גם הוא אוהב..."לגוון"?

הסיבה לשאלה היא

שאני נמצאת כרגע בקשר מסויים עם בחור נוצרי. אני מודעת לכך שהאהבה שלי אליו אינה אהבה חולפת, אני מוכנה לעשות המון על מנת שהקשר ימשיך בצורה הטובה ביותר, לי אין הרבה זיקה לדת היהדות. כמו כן הבעיה העיקרית היא הוריו אשר לא מסכימים לקשר, שלדעתי הסיבה העיקרית הינה שאינני נוצרייה.

all

New member
אם ההורים מתנגדים לקשר, הם יתנגדו

גם אם תלבשי כנפיים ותקפצי ממגדלי עזריאלי למענם. וכאדם חילוני, אינני מסוגל להבין איך אפשר להמיר דת, הרי אדם לא מאמין לא שייך לאף דת, מעבר לזה, אם אביך המיר את דתו לאחר שנולדת - את נוצריה+יהודיה אמיתית מלידה ואין שום צורך להיתנצר!!! אילו אימך הייתה נוצריה ואביך יהודי את היית... שום דבר! אבל במקרה שלך את שניהם ובאופן חוקי!!!

../images/Emo54.gifלפני שאת עושה צעדים נמהרים

תשבי איתם, ותבררי אם בכלל זה שתתנצרי יזיז להם. יכול להיות שזאת סיבה אחת מאלף שבכלל לא תזיז להם והם עדיין לא יאהבו אותך תחשבי על זה

kliuter

New member
תתנתקי ממנו ואל תעשי שטויות

או שתחזרי לרוסיה יש שם מלא גויים

GIPSY

New member
שלום לך שחקנית../images/Emo13.gif ברצוני להמליץ לך

בחום על האתר של הקהילה דוברת העברית הקתולית הראשונה בארץ שנחנכה בירושלים ויש לה גם סניף בת"א באם אינני טועה - זה לא מכבר ממש, ושהיא מתנהלת כולה על טוהורת העברית הן בחיי היום יום והן בעת עריכת הדרשות, המיסות והתפילות ושהבישוף שלה הוא בעצמו יהודי מומור מבחירה ושהסיפור שלו בעצמו מעניין לכשלעצמו ושמורכבת ברובה הגדול מיהודים ישראלים כמוך שהחליטו להתנצר ומנוצרים תוצרת חוץ שהחליטו הן מטעמי דת והן מטעמים ציוניים פטריוטים ללכת בעקבות ישו ולהתקרב אליו ואל היסודות והמקורות היהודיים שלו עד הסוף וזה אומר לדבר בשפתו ולקשור את גורלם בגורלינו כאן. את כל הפרטים והשאלות הן על כך והן בכלל את יכולה למצוא באתר המרתק מאוד לכשלעצמו (ושם גם תוכלי למצוא בין השאר את סיפורו של הבישוף) שלהם שאת קישורו הוספתי למטה. אזאני מקווה שעזרתי לך במשהו, ושיהיה לך בהצלחה ורוב עושר של אושר עם החבר ובכלל ומי יתן ולך ולכולנו יהיה המשך השבוע טוב, שקט, אגוע ונעים יותר ממה שהוא התחיל, GIPSY והנה הקישור:

kliuter

New member
מה את רוצה להיות גויה ,שיקצע

נפלת על הראש בשביל זה באת לפה מרוסיה ?

איזה כיף לך ../images/Emo6.gif

סתם... אני, כל חיי רציתי להינשא לנוצרי, וזה לא יצא לי... ואת, דווקא את, מתאהבת בכזה... נו טוב, נסתרות דרכי האל... דרך-אגב, יש פורום קתולים בעברית, אבל הם לא מנצרים אנשים, אם כי אני יודעת שיש כנסייה קטנה בחיפה, ואם תרצי פרטים, פני אלי במסר אישי, אוכל לברר עבורך. לילה טוב.

למעלה