שאלה על קעקוע

בעיקרון לא.

אבל... למי אכפת? זה לא שיבדקו לך את הגוף ויגלו קעקוע חדש.

RReuTT

New member
בעיקרון לא

אבל אם זה במקום שלא רואים אז שיהיה בכיף, לכי על זה. קחי בחשבון שאת צריכה לטפל בו, למרוח משחה כל 4 שעות ושהוא לא יתחכך יותר מידי במדים זה עלול לכאוב.

RReuTT

New member
ממש לא.

זה גם תלוי בסוג עור ובגודל של הקעקוע. לי יש קעקוע דיי גדול ברגל והעור שלי דיי רגיש, הייתי צריכה למרוח משחה גם כל שעתיים

MeRmAiDe

New member
נגיד,שזה המקרה שלך

גם לי יש קעקוע גדול בגב, והמקעקעת בפירוש אמרה לי לא למרוח יותר מדי, כי גם יותר מדי זה לא בריא לקעקוע..

MeRmAiDe

New member
תשמע, זה קבוע

וזה חשוב שזה יראה טוב ולא כמו כתם..אז צריך לטפל בו כמו שצריך. חוץ מזה שזה עולה המון כסף...

The Bugi

New member
מכיר את העניין

לחברים שלי יש וראיתי איך הם מטפלים וזה.. אני לא עושה מטעמי דת. מקווה שאצלך עכשיו הכל בסדר (למרות שאני לא מבין את הבנאדם שעושה קעקוע בצבא..)

RReuTT

New member
והמקעקע שלי אמר לי לדאוג למרוח

כל 4 שעות לפחות בשביל שהפצע יגליד ויתקלף. טוב, כל מקעקע והחוקים שלו... איזה משחה היית מורח?

RReuTT

New member
וואי..... שעה אני מנסה להזכר איך

קראו למשחה הזאת.. תודה אחותי!

MeRmAiDe

New member
א. אני בת.

ב-בפנטן פלוס זה הכי טוב. הקעקוע ממילא מתחיל להתקלף אחרי 3 ימים, והקטע שאסור "לעזור" לו, זה צריך להתקלף לבד בלי לגעת בזה יותר מדי..הייתי מורחת 3 פעמים ביום וזה החלים יופי.

סנאי נדיר

New member
יכולה לעשות.

אני אמליץ לך לעשות במקום שלא נראה לעין, חזה, תחת, גב, צוואר אחורי, כי יש מפקדים שלא אוהבים ויעשו הכל כדי לדפוק, למרות שאני לא בטוח בקשר לפקודה נגד קעקועים. אבל לכי תדעי, בצה"ל, אם רוצים, הכל אפשרי.

Symbolic

New member
קעקועים בצבא - מידע

אין חוק האוסר לעשות קעקוע נקודה. מה שכן הבעיה בקעקוע היא ההחלמה. אם אתה בא למפקד שלך ואומר "אחי עשיתי קעקוע בגב, אני לא יכול לשים אפוד.. כואב לי" אז אתה יכול להשפט על סעיף של פגיעה בכוונה בעצמך או משו כזה.. אקיצר הבנתם את הרעיון. קעקוע מותר ללא ספק - לקבל הגבלות או פטורים עקב ההחלמה שהיא שבועיים, אסור. בהצלחה :) אגב הכל אני אומר מניסיון אישי - עשיתי קעקוע בצבא

Drunk Bullet

New member
אז..

לא יעשו לי בעיות, אם אני אעשה קעקוע במקום חשוף (קצת מתחת לשורש כף היד)?

למעלה