שאלה על קעקועים ביד

Nitzanyo

New member
שאלה על קעקועים ביד

קראתי באיזה מקום שאסור לעשות קעקועים בגב היד למה זה? ואני רוצה לעשות קעקוע על הזרוע באיזה שפונה לגוף עצמו זה מקום שיש בו הרבה וורידים ותהיתי אם זה בסדר

VeNoM777

New member
אסור לעשות?

טוב. אתה יכול לעשות קעקוע בזרוע בצד שפונה לגוף. הרבה עשו את זה לפניך והרבה יעשו את זה אחריך

אמממ

סליחה שאני עונה בשמך, אבל הציטוט היה שם הרבה לפני האלופה. ואוף..היוצרים המפגרים האלה..אני יודעת שקשה לעשות טלנובלה ברמה של טלנובלה בע"מ..אבל מה זה הדברים המפגרים האלה שהוכלים באלופה?!

VeNoM777

New member
כמו שאמרו לך

הוא כתוב הרבה לפני האלופה. וכששמעתי את זה בתוכנית (זה היה הפרק הראשון שראיתי) צעקתי שזה המשפט שלי. ואז אחותי הסתכלי עלי כאילו נפלתי מאיפשו. הצחיק אותי איך שעשו את יהודה לוי בארץ נהדרת.

זוהרים

New member
כשאמרו את זה באלופה

ישר נזכרתי שראיתי את זה בחתימה של מישו לפני זה

Pink Pig

New member
כי זה גורם לאנשים להריש טוב עם

עצמם ולדעת שלפחות הם לא משפילים את עצמם ככה מול 3/4 מדינה.

HER16

New member
../images/Emo207.gif

שרשור טרייד כבר בעמוד הקודם או משו, אז מי שרוצה טאנל 2 ממ, שיכתוב לי במסרים [קניתי, אבל אני מרחיבה ל-3] אז אני לא צריכה אותו... =]

../images/Emo207.gif../images/Emo13.gif../images/Emo55.gif

הייתי אמורה להוריד ת'סיידליפ עוד חודש.. אבל בסוף לא..
תגידו... כמה זה סיידליפ? 1.2? כי יש מצב שאני יגיד לבנדוד שלי שיקנה לי ואני ישלם לו אחרכך.. כמה בערך עולה חישוק לחץ? ואיך לעזאזל סוגרים אותו?? כי ראתי פה הרבה שאלות שקשורות לזה.. o_O

VeNoM777

New member
אל תעשי את זה

פשוט קפצי לפירסר. הוא גם ידע בדיוק את המידה שלך בסייד הוא גם ידע מה המחיר של העגיל לחץ והוא גם ידע לסגור לך אותו בלי לפצוע אותך

למעלה