שאלה על צו עיכוב יציאה

שאלה על צו עיכוב יציאה

אני בהליך של גירושים. בעלי הוציא נגדי צו עיכוב יציאה מן הארץ. השאלה שלי היא כזאת , יש לי דרכון זר אירופאי, האם אני יכולה לטוס לחופשה בתורקיה עם הדרכון הזר (בלי בעיות או עיכובים במשטרת הגבולות)? האם בעלי דרכון זר נבדקים במשטרת הגבולות בכניסה וביציאה מן הארץ גם בנושא צווי עיכוב?

forglemmigej

New member
תבטלי את צו העיכוב

ותצאי עם הישראלי. בכל דרכון כתוב מדינת הלידה ואם נולדת בישראל אז את בעלת אזרחות ישראלית בשביל משטרת הגבולות גם אם יהיה לך דרכון סיני ,ולכן לפי החוק בישראל את חייבת להשתמש בדרכון ישראלי בכניסה או היציאה.

Woking

New member
וגם

מן הסתם אין חותמת כניסה בדרכון הזר, כך שהם ידעו מיד שיש בידך אזרחות נוספת.

duncken

New member
../images/Emo32.gif לא בכול דרכון רשומה....

לא בכול דרכון כתובה מדינת הלידה. (לדוגמא בדרכון הזר שלי לא רשום. מצד שני.. יכול להיות שזה טעות של השגרירות...

טוניק73

New member
אני לא מייעץ בעניני פלילים.

תרצי טלפון אני יפנה אותך לסוליטר שלי.

berlinale

New member
משחק ידוע שהורג שעות מול המחשב

המצאה של רשע אחד, גייטס.

טוניק73

New member
כן סוליטר מה לא ברור?

המשחק הזה שבו עורכי דין משועממים משחקים במשרד.

תתבייש!

לעורכי דין משועממים יש פלייסטיישן לא סוליטר! מסכי פלזמה יקרים ושלל גדג'טים. איך בדיוק הסוליטר אמור לעזור למישהו?

ciccio

New member
מה זאת אומרת?

בסוליטר יש מלכה לב אדום... ובפלייסטיישן מה? האמת מעולם לר שיחקתי בפלייסטיישן לי יש מחשבת

בפלייסטיישן

יש מגוון כלים לעו"ד העסוק כמו למשל Getaway II המוכר יותר בגרסה הספרותית - Criminal Law in England and Wales, או Desert Storm II, גם הוא מוכר בגירסה הכתובה Dinstein - the Laws of War

pistokoski

New member
תלוי בבודקת....

יצא לי לצאת הלוך ושוב עם עיכוב יציאה עם דרכון אמריקאי שרשום מקום הלידה בארה"ב. אבל יש לי מבטא אמריקאי כשאני מדבר אנגלית וזה חשוב שהדיבור והמראה יתאים למוצא הדרכון. אם ייזהו אצלך מבטא ישראלי או שהסיפור שלך לא ייראה להם הם יעכבו אותך ויגלו את צו העיכוב. הם גם צריכים להאמין שאת תיירת שבארץ פחות משלושה חודשים והם יחפשו וויזה בדרכון וחותמת כניסה לארץ וזה אין לך. אז צריך סיפור ממש משכנע. בס"כ הבודקים במסוף הם בד"כ בנות 18-19 בשירות חובה במשטרה ולא קצינים מנוסים אז..... צרי קשר אם את צריכה פרטים נוספים...

yoram1311

New member
אזרחות כפולה והחוק הכללי

החוק הבינלאומי קובע שלאדם בעל אזרחות כפולה A ו B, במדינה A הוא אזרח A ולאזרחות B אין ערך. כשנמצא במדינה B אזרחות B היא הקובעת. במדינה C הוא אזרח לפי שהוא הציג את עצמו בכניסה ל C. מכאן שכל עוד את בישראל ובעלת אזרחות ישראלית, היא האזרחות הקובעת ואת צריכה לצאת עם דרכון ישראלי. כמובן שיש סכוי שבבקורת הגבול לא תתבצע בדיקה טובה אבל תמיד יש סכוי שהפקיד/ה יעשו בדיקה יסודית. yoram

למעלה