שאלה על פיטמת בקבוק לבת אוטוטו שנה

שאלה על פיטמת בקבוק לבת אוטוטו שנה

שלום,

הבת שלי בקרוב בת שנה. ביקשו במעון שאביא לה פיטמה יותר גדולה (אנחנו על הפיטמה הראשונה של אוונט (0 או 1), האם עדיין יש סיכוי שיהרוס לי את ההנקה?

תודה לכל העונות

גם בגיל שנה לא מחליפים פטמה

היא מתעצבנת או שפשוט לוקח הרבה זמן להאכיל אותה?

מה היא אומרת חלק מהעבודה של להיות גננת

זה גם להיות עם סבלנות לילדים,להקדיש זמן גם אם זה לוקח לה להשקיע כמה דק' יותר בילדה שלך באוכל ...
באמת לדעתי זו חוצפה ,בשום פנים ואופן אל תחליפי פיטמה זה מה שטוב לילדה שלך ועם זה תישארו ותגידי לה את זה .

מרתיח אותי הגישות האלה ,(ניתקלתי בזה פעם אחת כשטיפלתי בפעוט בן שנה וחצי והגננת שלו חטפה ממני כהוגן)

סליחה על התוקפנות זה פשוט מרתיח .

בכנות אני מבינה אותם

תראי, הייתי כמה ימים עם הילדה במעון במשך כמה שעות. למה? כי הגישה שלהם שכדי שהילד ירגיש בנוח כדאי שבהתחלה יהיה עם דמות מוכרת ולא בגישה הרווחת של ישר לשים וללכת.
הן עובדות קשה, ולילדים בגיל הזה את לא יכולה להגיד רגע ושיחכו בסבלנות, את לא נותנת להם מה שהם רוצים - לישון, לאכול הם בוכים ובוכים. אז כמובן שברגע שתשקיעי יותר זמן בלתת אוכל למישהו, זה זמן שאת לא פנויה לאחרים.

כך שאני לא חושבת שמה שהם אומרים לא הגיוני מבחינתם. זה לא מטפלת אחד על אחד, יש עוד תינוקות שדורשים תשומת לב, אז עם כל הדאגה שלי לבת שלי שלא תפסיק לינוק, אני יכולה להבין גם את הצד שלהן.

מסכימה איתך שלא צריך לכעוס עליהם

רוב העוסקות בחינוך לגיל הרך עובדות מאד מאד קשה, פיזית ונפשית, וראויות להערכה. מצד שני, זכותך לדרוש את הטוב ביותר עבור הילדה שלך, גם אם זה לא נוח להן.

בהחלט אני מסכימה איתך,אך מלכתחילה הן

אמורות להסתדר בצורה כזו שתאפשר להן להתפנות לילדה שלך כמה דק' יותר ,לצורך שלה,כי זה לא שהן מטפלות לך חינם בילדה ,
זו עבודה לכל דבר ובעבודה צריך להשקיע ולהקפיד להיות הגיוניים ,לא גננת אחת על 10 ילדים ,
ככה שהפעוט לא מקבל את ההשקעה והזמן הדרוש לו לאכול בקצב שלו ,ללא קיצורי דרך,אז אם קצת קשה שיעסיקו עוד גננת ,הילדים שלנו לא צריכים לקבל פחות זמן או יחס כי הגן לא מאורגן עם מספיק גננות (ההורים משלמים חצי משכורת על פעוטון ועוד),
לפני שגננת היא גננת היא בת אדם ולכן זה גם לא בסדר לא לעשות את העבודה בנחת ובסבבה,צריכים לדאוג לגננת אחת יותר כדי לא להגיע למצב הנ"ל..טוב נו עכשיו התחלתי גם לומר איך לנהל גנים חחחחחח

tiptip308

New member
מנצלשת - החלפת בקבוק בגיל חודשיים

הי, אני מניקה מלא ולפני שבועיים, בגיל 6 דבועות, התחלתי להרגיל לשאוב כי אני חוזרת ללימודים ובכלל קצת אוויר לנשימה.
יש לי בקבוק של נוק. הפטמה הכי קטנה. בעלי שבעיקר מאכיל אותו אמר שלדעתו הזרימה חזקה מדי ויש נזילות ואנחנו כמובן חוששים מגזים. הקטנציק מסתדר עם זה בסדר. נראה לי...
השאלה - כגאי להחיליף עכשיו לבקבוק של מאמ או מדלה?
עכשיו זה יהיה קבוע לפחות 6-7 האכלות בשבוע ובטח עוד כמה...
אז להחליף או לזרום עם הנוק?

כדאי מאד להחליף. נוק לא מומלץ ליונקים

ואם הזרימה מהירה מדי אז על אחת כמה וכמה

הבקבוקים הממולצים בהנקה

הם בקבוקים מסוג : אונט או מאמ
נוק לפעמים באמת נותן זרם מאוד מאוד חזק

תקראי עוד קצת על בקבוקים ושאיבות
במאמרים ובשאלות נפוצות

למעלה