שאלה על עצבים ואולי קצת יותר.

DNAדנה

New member
שאלה על עצבים ואולי קצת יותר.

קרה לכן שבאמצע ריב מרוב עצבים הבחור אומר דברים שלא נעים לשמוע ואחר כך, אחרי שנרגע, אומר שהוא כמובן לא התכוון לזה וכו'? אנחנו רבים על שטויות לעיתים קרובות יחסית, ואח"כ מסדירים את הכל וממשיכים רגיל והכל בסדר. כבר יצא לו כמה פעמים לזרוק כל מיני דברים מרוב עצבים שהוא כמובן לא מתכוון אליהם, והצלחתי להבליג. אבל היום הוא אמר שאולי עדיף שנפרד, ממש הציע לחתוך (וזה בחיים לא קרה, לא במפורש) ובפעם הראשונה אמר שלא יודע אם הוא רוצה להיות איתי. אני קצת בהלם ולא יודעת איך להגיב לדברים כאלה. הוא אמנם אמר את זה כשהיה עצבני ממש, אבל אלה מילים באמת קשות, וזה כנראה מסתובב לו בראש. איך מגיבים לזה? אני לא יודעת אם אצליח להבליג על זה, אני בספק שזה נכון להבליג על דברים כאלה... אשמח לעצות. תודה

תקשיבי,

לפעמים באמת קורה שלא שולטים במה שאומרים.. אבל אם הוא אמר כזה דבר, זה לא סתם. אני לא חושבת שאת צריכה להבליג, ובכלל בכללי למה את נותנת למצב הזה להימשך? שילמד איך לשלוט על העצבים שלו.. זה מאוד פוגע בך ובקשר שלכם. אז מה אם הוא עצבני.. זה לא אומר שהוא לא מרגיש ככה. אני חושבת שאת צריכה לשבת איתו ולדבר איתו על זה, למה שתשתקי? וזה גם משאיר אותך באי וודאות. אל תבליגי על זה וקחי אותו לשיחה- זאת העצה הכי טובה שיש לי לתת לך! לילה טוב וחג שמח :)

למעלה