שאלה על סליקה משותפת

מצב
הנושא נעול.

rans778

New member
שאלה על סליקה משותפת

שאלה על סליקה משותפת
אם אני יורד בגוש דן באזור הרפורמה מאוטובוס של אגד ועולה על אוטובוס של קווים, האם מגיע לי מעבר חופשי?
ומה עם המקרה ההפוך?

מצרף תצלום שמראה שגד גבו ממני כסף לדעתי לא בצדק אחרי נסיעה בקווים.
באופן מאוד מוזר זכור לי שפעם היה לי מעבר חופשי במקרה שכזה.

התשובה טמונה בכרטיסים עצמם

שאלה על סליקה משותפת
אם אני יורד בגוש דן באזור הרפורמה מאוטובוס של אגד ועולה על אוטובוס של קווים, האם מגיע לי מעבר חופשי?
ומה עם המקרה ההפוך?

קווים חייבו אותך בקוד 41 (אזור 22 - פ"ת-ראש העין) כשעברת לאוטובוס של אגד (כנראה בתחום אזור 1) אגד חייבו אותך בקוד 42.
השאלה היכן עלית על האוטובוס של קווים, היכן עברת לאגד ומה היה היעד שלך?
אם את שתי הנסיעות עשית בתוך פתח תקוה, קווים היו צריכים לחייב אותך בקוד 42.
אם עלית על האוטובוס של קווים באזור 22 מחוץ לפתח תקוה והיעד היה באזור 1 מחוץ לפתח תקוה היית אמור לשלם 10.9 כבר באוטובוס של קווים.

סליחה, הפוך - אגד חייבו אותך בקוד 41

קווים חייבו אותך בקוד 41 (אזור 22 - פ"ת-ראש העין) כשעברת לאוטובוס של אגד (כנראה בתחום אזור 1) אגד חייבו אותך בקוד 42.
אם עלית על האוטובוס של קווים באזור 22 מחוץ לפתח תקוה והיעד היה באזור 1 מחוץ לפתח תקוה היית אמור לשלם 10.9 כבר באוטובוס של קווים.
סליחה, הפוך - אגד חייבו אותך בקוד 41
האם נסעת ליעד מחוץ לפתח תקוה על כביש 40?
אם כן, היית אמור לומר זאת כבר לנהג של קווים ואז היה מחייב אותך מראש בקוד 41.

rans778

New member
תודה על התגובה ובהמשך...

תודה על התגובה ובהמשך...
אני לא מומחה לקודים
ב-13:25 עליתי לקו 97 של חברת קווים ממרכז פ"ת לצומת סירקין - נסיעה קצרה
ב-13:38 עליתי לקו 249 של אגד מצומת סירקין לצומת הטייסים

ידוע לי ששתי הנסיעות היו בגבולות אזור הרפורמה.
אם הייתי ממתין בסבלנות ל-78 במקום ל-249,אין לי ספק שהייתי מקבל מעבר חופשי. (לא כל כך היה לי זמן להמתין. 78 קו בתדירות נמוכה יחסית)

לא בטוח שב-78 היית מקבל מעבר חופשי

תודה על התגובה ובהמשך...
אני לא מומחה לקודים
ב-13:25 עליתי לקו 97 של חברת קווים ממרכז פ"ת לצומת סירקין - נסיעה קצרה
ב-13:38 עליתי לקו 249 של אגד מצומת סירקין לצומת הטייסים

ידוע לי ששתי הנסיעות היו בגבולות אזור הרפורמה.
אם הייתי ממתין בסבלנות ל-78 במקום ל-249,אין לי ספק שהייתי מקבל מעבר חופשי. (לא כל כך היה לי זמן להמתין. 78 קו בתדירות נמוכה יחסית)
לא בטוח שב-78 היית מקבל מעבר חופשי
כביש 40 הוא בעייתי כי הוא בדיוק בגבול בין אזור 1 לאזור 22 וצומת הטייסים היא קצה אזור 1.
ההתייחסות של הנהגים בשתי החברות במקרה הזה לא עקבית.
לכן, למרות שזה נשמע מגוחך, כדאי לציין כבר באוטובוס הראשון מה היעד הסופי וכדאי באוטובוס השני לומר לנהג במפורש ולפני שמכניסים את הרב-קו למכשיר שנסעת כבר באוטובוס קודם ושיבדוק שקיים חיוב מתאים לנסיעה.
הבעיה במקרה הזה היא שגבולות האזורים 1 ו-22 כפי שמשרד התחבורה הגדיר אותם בעייתיים ואפורים.
עד כמה שנשמע מצחיק יכול להיות שאפילו מיקום התחנות השונה של קווים 78 ו-249 בצומת הטייסים יוצר הבדל בחיוב הקוד.

rans778

New member
אתה יכול להיות סגור על זה

אתה יכול להיות סגור על זה
עשיתי החלפות קווים במסלול הזה המון פעמים.
אחד הדברים שעשיתי פעמים רבות הם לנסוע מיהוד לסירקין עם 78, ואח"כ להמשיך למרכז העיר עם 99.
לא היתה שום בעיה, כל עוד שני האוטובוסים היו של קווים.

orenhz

Member
הנהג ב-249 טעה

שאלה על סליקה משותפת
ומה עם המקרה ההפוך?

הנהג ב-249 טעה
הוא היה צריך לחייב אותך בקוד 42, אבל משום מה הוא חייב אותך בקוד 41, לכן שילמת פעמיים.
תפנה לאגד, הם יחזירו לך את הכסף.

benshap2

New member
לקבל בחזרה כסף מאגד זה סיוט

הנהג ב-249 טעה
הוא היה צריך לחייב אותך בקוד 42, אבל משום מה הוא חייב אותך בקוד 41, לכן שילמת פעמיים.
תפנה לאגד, הם יחזירו לך את הכסף.
אחרי חודשים של טרטור יכריחו אותך להגיע לגזבר של אגד והוא יחזיר לך את הכמה שקלים האלו בעצמו, כמובן אם תטרח להגיע.
גם כשברור מלכתחילה של מי הטעות.

חבל שהקופה בידיים של אגד.

ממש לא נכון!

אחרי חודשים של טרטור יכריחו אותך להגיע לגזבר של אגד והוא יחזיר לך את הכמה שקלים האלו בעצמו, כמובן אם תטרח להגיע.
גם כשברור מלכתחילה של מי הטעות.

חבל שהקופה בידיים של אגד.
ממש לא נכון!
פעם חייבו אותי בטעות בקוד לא נכון בירושלים, (לא ברור איך יכל הנהג לטעות במקום שבו משתמשים בקוד 1)
אז ביקשתי ממנו שיעביר בקוד הנכון, שמרתי את 2 הקבלות וכאשר היה לי זמן הלכתי למוקד של רב קו.
שם מלאתי טופס ותוך שבוע שלחו לי זיכוי, שאותו ממשתי בקופה של אגד.

benshap2

New member
3 ניסיונות שונים שלי מתל אביב בכמה שנים רעים

ממש לא נכון!
פעם חייבו אותי בטעות בקוד לא נכון בירושלים, (לא ברור איך יכל הנהג לטעות במקום שבו משתמשים בקוד 1)
אז ביקשתי ממנו שיעביר בקוד הנכון, שמרתי את 2 הקבלות וכאשר היה לי זמן הלכתי למוקד של רב קו.
3 ניסיונות שונים שלי מתל אביב בכמה שנים רעים
הרבה יותר...

החווייה שלי הרבה יותר דומה לזו של benshap2.

ממש לא נכון!
במרכזית המפרץ טירטרו אותי במשך יותר מחצי שעה בין שלוש עמדות שירות שונות, עמדתי בארבעה תורים שונים, וכל זה בשביל חמישה שקלים שבסוף לא קיבלתי, למרות שזאת בפירוש היתה טעות של הנהג.

היו לך את הקבלות?

במרכזית המפרץ טירטרו אותי במשך יותר מחצי שעה בין שלוש עמדות שירות שונות, עמדתי בארבעה תורים שונים, וכל זה בשביל חמישה שקלים שבסוף לא קיבלתי, למרות שזאת בפירוש היתה טעות של הנהג.
היו לך את הקבלות?

מה זה "מוקד של רב קו"?

ממש לא נכון!
מה זה "מוקד של רב קו"?

אתה מתכוון לזה של אגד במרכזית ירושלים?

כמה זמן הקדשת לכך?

קח את הקבלות למרכז שרות לקוחות של אגד

סניף של אגד?

אם תוכל לפרט יותר לאן בדיוק פנית ומה הפעולות שעשית, אודה לך.

בוקר טוב ונעים.
קח את הקבלות למרכז שרות לקוחות של אגד
שם יתנו לך למלא טופס קצר על הארוע הצמד לשם את הקבלות + רשום מה קרה כאשר חייבו אותך לא נכון. אם אכן חייבו אותך באופן שגוי תקבל זיכוי בדואר.

יש גם אפשרות לזיכוי במסרון!

ממש לא נכון!
יש גם אפשרות לזיכוי במסרון!
כשאבד לי הרב-קו,דיברתי עם אגד ושלחו לי מסרון,שאותו צריך להראות בקופה.זה מעולה,חוסך נייר ויותר מהיר.

מצב
הנושא נעול.
למעלה