שאלה על משמעות

שאלה על משמעות

שלום לכם, שלמונזה - השיר הגדול. מה המשמעות? מה זה שלמונזה? "כשחיפשת את הקיצור - אז נפלת - זה הסיפור... "

שלמונזה

New member
עוד פעם השאלה הזו...

לא יודעת את התשובה!!!! בעיקרון נראה לי שזה סתם מילה שהוא המציא... ושאלו את זה כבר פה כמה פעמים ללא תשובה

בסדר בסדר...

אז למה לא ענית לי קודם... :) קחי בחשבון שאני שבועיים בפורום הזה. צריך לשאול את המשורר... "חזרתי מהים, עברתי בסביבה, רציתי להגיד לך שהיית אלי טובה"

שלמונזה

New member
אסף

רק שתדע... תתרגל אם אני נשמעת לפעמים תוקפנית לא לקחת אישית!!! אני חולה על משינה ועל כל מי שפה בפורום, רק לפעמים מעצבן אותי שחוזרים על שאלות יותר מידי... אז... סליחה מראש!

הבנתי מראש

לא הייתי חוזר על שאלה שהייתי רואה פה אלא אם הייתי מרגיש שיש מצב להעלות את הדיון מחדש. דיברנו על כל מני משמעויות ולכן הרגשתי שיש מצב להכניס גם את שלמונזה. אגב, מה זה הבית ברוטשילד 96 שמופיע בעטיפת האלבום? ועוד שאלה לגבי לשאול את המשורר: מישהו פה ניסה להזמין מישהו מחמשת המופלאים אל הפורום? לא הייתי מופתע לגלות שהם מסתובבים פה בלי לרשום הודעות, או מפזרים הודעות מדי פעם בשמות בדויים. במידה ולא, זה שווה ניסיון. אם לא השתתפות בפורום, אז אולי צ´אט.

שלמונזה

New member
בשביל הקטע...

עשיתי חיפוש בגוגל על המילה שלמונזה, זה רק נתן לי קישורים לשיר המקסים של משינה... מי שרוצה לבדוק את זה מוזמן

למעלה