שאלה על מכשיר ה"מאסטר מיינד"

danielwhatu

New member
שאלה על מכשיר ה"מאסטר מיינד" ../images/Emo13.gif

שלום לכולם! מישהו כאן שמע על מכשיר ה"מאסטר מיינד"..... אם יש לכם מידע אשמח לשמוע! בקשה זה מאוד חשוב!! בתודה מראש-דניאל

טאוֹ

New member
מאסטר מיינד ../images/Emo153.gif

מכשיר אישי הכולל משקפיים ואוזניות ועובד על עיקרון של אור, צבעים וצלילים. מפיצי המכשיר טוענים שהוא עוזר לפתור לעזור בעיות ריכוז, זיכרון, מתח ועוד. השיטות השונות של הרפואה המשלימה נותנות מענה מצוין לבעיות הנ"ל, אז אם אתה מעוניין ללכת בכיוון הזה, אנחנו כאן.

בנוסף לטאו, המכשיר עובד על תדרים

איטיים ולכן הוא עובד בקרבה לגלי אלפא המתכנתים את המוח. ההבדל בין עבודה עם מטפל שינחה אותך לבין עבודה עם מכשיר היא היכולת שלך להיות מכוון להתאמה האישית ולא להנחיה כללית של שימוש במכשיר. בנוסף לכך, ככל שהעבודה שלך היא אישית, גם כשההנחיה היא מקצועית, יש לך סיכוי טוב יותר לרכוש כלים להיעזר בהם לטובתך וטובת אחרים וגם להיות הנהג של רכב חיייך, שימוש במכשור איננו מאפשר התפתחות עצמית ברמה כזו. יום טוב אסתיה

כיפכפית

New member
פורום רפואה משלימה

שלום לך, שמי שרית, ואני מנהלת פורום רפואה משלימה ב-NRG . אני קוראת בעניין את המסרים שלך. אשמח אם תבקר אותנו בפורום, ואולי תכתוב מאמר אותו אשמח לפרסם. בברכה, שרית www.nrg.co.il

פרם שי

New member
ומה עם מאסטר מיינד למטפלים?

עד כמה שידוע לי, המכשיר מוצע לעבודה לאנשים שעוסקים בתחום, שיעבדו עם אנשים אחרים איתו, לא? או שהוא מוצע גם ללקוחות פרטיים? מצד שני, גם מחטים וספר הדרכה לאקופנקטורה זה דברים שכל אדם יכול לקנות בחנות, אז במה זה שונה? נדמה לי שהמכשיר מיועד למטפלים.

וא מוצע לכל מי שמשלם עבורו

יש ספר הוראות וכל אחד יכול לעבוד לפי הספר. תראה שי, זה באמת עושה את העבודה שלו ברמה מסוימת, בהתחלה חווים שינויים דרסטיים אבל גם מטפל לא נמצא בראש של המטופל ולכן אם משלבים לדוגמה כלים בשיטת סילבה וכלים של דמיון מודרך וצבעים אפשר להגיע לתוצאות הרבה יותר משמעותיות בכל נושא מסוים, כי אפשר להתמקד עליו ולמקד את המוח על הגשמה או השתחררות מהנושא. אבל יש דבר שהמכונה לא יכולה לעשות, היא לא יכולה לעבוד על הצליל האמיתי של קולו של האדם, צליל שהוא בהרמוניה עם המוח. המכונה לא יכולה לתת למוח את המציאות הפותחת דלתות להתפתחות עצמית אדירה, המציאות שהאדם לוקח את מוסרות התפתחותו בידיים והוא הפוקד על המוח כיצד לשפר את חייו. הדבר הנוסף הוא שהשימוש במכונה המקרינה תדרים איטיים עלול לגרום בין השאר גם להיחלשות דופן התא, מרכוז תדרי הרדיו באוזן גורם לאורך זמן לכך שעור התוף יהיה פחות גמיש ויש נזקים אחרים לאורך זמן. כאשר אדם מחליט להשתמש בווקמן זו אחריותו האישית אבל אני חושבת שאנחנו כמטפלים חשוב שנקח בחשבון גם את השפעות הלואי - האם לא זה מה שאנו טוענים נגד הרפואה התרופתית (השפעות לואי...) יום טוב אסתיה

למעלה