שאלה על מכשירים של אורנג'

• פותח הנושא dp04
  • פורסם בתאריך

dp04

New member
שאלה על מכשירים של אורנג'

על אילו מכשירי דור שלישי של אורנג' אתם ממליצים (גם מבחינת מחיר)? אני אשמח אם תציינו יתרונות של מכשירים על מכשירים אחרים. תודה.

מנסה...!

יש בסה"כ כרגע 3 מכשירים...! נוקיה 6680 עם מערכת הפעלה פתוחה סימביאן. lg8120 ומוטורלה e1000 עם ממשקים רגילים...! המחיר של 6680 69 שקל בשדרוג, של הlg 49 שקל בשדרוג, של הe1000 עולה 59 שקל בשדרוג...! ויש עוד אפשרויות להוזיל את המכשירים...!

R E L K

New member
דעתי

לדעתי LG 8120. נותן הכל מהכל. 6680 וה-E1000 מאוד מגושמים, גדולים ולפי דעתי זה לא מכשיר שאפשר להסתדר איתו. 8120 נותן הכל מהכל, גם זול יותר, נראה טוב, מעוצב, ההמלצה שלי. שבת שלום.

הe1000יש לו איכות מסך מדהימה.

לא ראיתי את הנוקיה.חבר שלי קנה את המוטורלה אין מה להשוות בינו לבין הlgמבחינת איכות מסך זו דעתי

dp04

New member
שאלה נוספת

מה ההבדל העיקרי בין מכשירי דור שלישי לבין מכשירים חדשים אחרים, כמו ה samsung 900?

2cookie

New member
זה לא הבדל, אפשר לא להשתמש

בשירותי הדור השלישי ולהימנע מהתשלום.

2cookie

New member
לפעמים בשביל יתרונות אחרים של מכשיר

אני יכול להעיד שבשימוש עם סים רגיל, מכשירי דור שלישי מספקים זמני סוללה יוצאי דופן.

haim9798

New member
לדעתי הE1000

אלא אם אתה רוצה מערכת סימביאן , שהיא גם איטית , עקב הזליגה בזיכרון שמתחבאת בתוכה. הוא נותן תמורה טובה יותר לכסף שלו , המצלמה שלו טובה מאוד , והייתרון הכי חשוב שלו על הLG הוא העובדה שיש לו הרחבת זיכרון , וכך תוכל להשתמש בו בתור נגן MP3 בדרכים. כרגע יש בפורמט הזה רק עד 256MB אבל זה ישתנה בעתיד. בLG אין כרטיס זיכרון ואתה "תקוע" עם הזיכרון המובנה , מה שהורג את הגמישות שלך . כמו כן הE1000 מצוייד בBT וניתן לסנכרן אותו יחסית בקלות מול מחשב , בעזרת דונגל BT (שלא מגיע עם המכשיר). עוד משהו שיש לי עם המכשיר והוא חשוב , קיבלתי איתו 2 מטענים , וזה גם ייתרון קטן. בגדול הנוקיה הוא מכשיר הרבה יותר מתוחכם , אבל אם אתה לא רוצה סימביאן אתה מקבל מכשיר יפה מאוד , עם חומרה מרשימה , שמ"ה קצת הורסת אותו (מזכיר לך משהו קוקי ?). הייתי בנקודת ההחלטה שלך בדיוק לפני יומיים ולקחתי את הE1000 , בעיקר בגלל המסך המעולה וההרחבה.

NALIZO

New member
זה הכל מסתכם בצרכים שלך

אם אתה רוצה מכשיר בשביל שיחות וידיאו ושמיעת MP3 של 20 דקות בערך ושיהיה בצורת צדפה - אז לך על ה LG . אם אתה מחפש מכשיר סלולרי קצת יותר גדול אבל חשובה לך המצלמה ( 1.3 MP ) ואין לך בעיה עם חוסר הנוחות בתפריטים של מוטורולה - לך על E1000 אם חשובה לך מצלמה מעולה נוחות של נוקיה ואמינות של נוקיה ואפשרות לסנכרן את המכשיר למחשב בלי הוצאות מעבר לערכה של המכשיר ( כי היא כוללת גם כבל סינכרון ) ואתה רוצה להשתמש במכשיר כמודם למחשב אז לך על ה 6680 - הוא נותן את הביצועים הכי טובים מכל מכשירי דור 3 .

haim9798

New member
רק תיקון קטן

גם הE1000 והLG עובדים כמודם למחשב , כשהE1000 מאפשר חיבור גם דרך BT (כמו הנוקיה) והLG רק עם כבל. חשוב להזכיר שמדובר על סימביאן , שהיא מערכת חכמה מאוד , אבל גורמת לבעיית איטיות במכשיר הזה עקב זליגת זיכרון.

2cookie

New member
המערכת ב-E1000 יותר נוחה לטעמי

מסימביאן, אבל פחות גמישה כמובן. התפריטים גם זזים הרבה יותר מהר.

drugstore

New member
3G

ה-E1000 מכשיר חביב ומשתלם מבחינת מחיר. הוא לא נתקע הרבה, הממשק חביב מאוד, המצלמה בינונית בלבד (למרות 1.2MP). הייתי איתו כ-5.5 חודשים ובהחלט נהניתי. ה-LG כבר לא שווה את הפלסטיק ממנו הוא עשוי. נתקע הרבה, אין BT, אין כרטיס זיכרון, תפריטים איטיים ומתקלקל יותר מדי. ה-6680 מכשיר מצוין, אבל אני משתגע מאיטיות התפריטים שלו. המצלמה חביבה ותפריטי מערכת ההפעלה הם עניין של טעם (לא לטעמי). עכשיו אני עם Z300 (סמסונג 990). חביב מאוד - BT, TFLASH, פלאש חביב ומצלמה סבירה. אם יש מכשיר צדפה ששווה לחכות עבורו, זה בהחלט המכשיר.

gilka

New member
בקשה

אתה יכול אולי לצלם תמונות עם המצלמה של המכשיר (1MP אם אני לא טועה, נכון?) ולהעלות אותן? אני אודה לך מאוד.

drugstore

New member
המממ

צילום ברזולוציה מקסימלית 1152X864 הוציא תמונה במשקל 330K. הקטנתי אותה ל-1024X768...

gilka

New member
תודה רבה רבה

בהחלט נראה לי מכשיר טוב מאוד. אני כבר לא יכול לחכות שהוא יגיע לאורנג' (השמועות אומרות שהוא יגיע באוגוסט, אבל לך תדע). יכול להיות שזה המכשיר שישכנע אותי לעבור לדור השלישי.

תתחדש...!

האם בזמן שמיעה בmp3 אפשר לעשות פעולות אחרות במכשיר...?! כמה זמן מחזיקה הסוללה...?! איך איכות הרמקולים סטריאו...?! ואיך עוצמת הספיקר במכשיר...?! מראש תודה......!

למעלה