שאלה על מוסריות...

../images/Emo24.gif

בובה- תעשי תמיד מה שטוב לך, אני נמצאת במח' זו כבר כמעט שנה וחצי וזה מצויין! הסתכלי על חצי הכוס המלאה- את חופשיה, לא חייבת דין וחשבון לאף אחד! אם מבחינת היזיז הטוב שלך זה בסדר אז זה מצויין זה מוסרי כל עוד שני הצדדים יודעים איפה הם עומדים!זה לא עושה אותך
ה תעשי חיים. והכי חשוב שמרי על עצמך.... ממני השטן על הכתף השמאלית שלך..................

secret77

New member
כל כך הרבה שטויות שאלו אותך כאן...

התשובה היא פשוטה כל עוד את לא פוגעת במישהו אחר, בין אם זה היזיז ובין אם זה חדש שאת יוצאת איתו... LET IT BE

dudusch

New member
שכחת לציין עוד אדם אחד שנפגע מזה...

היא! כל זמן שהיא לא פנוייה לקשר חדש (וביננו, רשת הביטחון הגלומה בקשר שכזה יכול להיות מלכודת דבש) בלי הסחות דעת, מוכנה לתת הזדמנות ולא לפסול על הסף, היא עושה עוול לעצמה...

secret77

New member
סליחה!היייייא - כמו שאתה קורא לה...

מבוגרת. ומחליטה עבור עצמה מה שהיא רוצה. אל תנסה, אתה וכל מי שכאן, לחנך אותה. תחתום לי פה, פה ופה,לא, פה לא.

dudusch

New member
אם הייתי חשדן הייתי אומר שאתה

הוא אותו יזיז שלא רוצה שתתעורר ותראה שהיא גורמת עוול לעצמה. לא כל אחד רואה את החיים נכוחה, לעיתים נמצאים במקום בו נוח לא לראות דברים אלו או אחרים. כולם הוזכרו: היזיז, שאם הוא יודע אז זה בסדר. הדייטים, שאם לא יוצא מהם מספר אז היא יכולה לחזור ליזיז ואם כן, אז היזיז מחכה לשאריות. אבל שכחת (וגם האחרים) שיש עוד אדם שבמקרים מסויימים מתעלם מהצרכים שלו עצמו אם בשל אי רצון להתמודד עם המציאות ואם בשל שכנוע אמיתי. הוא האדם לו נוצר העוול הכי גדול, וכמו שאנשים מאוהבים לא רואים דברים שלאחרים גלויים, כך לעיתים אנשים שנמצאים בסיטואציות שונות. אם ע"י דיון פה או בחדרי חדרים היא תבין (ואין לזה שום קשר לגיל) היא תוכל לבחור בעצמה ולא "לזרום" כעלה בזרם...

לא צריך להתנצל

צודק! היא מספיק גדולה להחליט מה שהיא רוצה. (ואני כרגע מתעלמת מכל ה"מסביב" ומתמקדת בפגיעה האפשרית בעצמה..). גם לי היו מקרים שבהם אמרו לי תעזבי, תלכי, את תיפגעי וכו... אבל עשיתי את השיקולים שלי וסכנת הפגיעה היתה שווה את זה!! אבללללל...... למרות שלא הקשבתי לאף אחד (וברב הפעמים זה היה לשמחתי) עדיין הערכתי את הדאגה של החברים שלי והאיכפתיות שלהם ממני. בין אם הסכמתי איתם ובין אם לא. (דרך אגב, שכחת "פה" אחד בסוף
)

dudusch

New member
יש הבדל בין ללכת כנגד מה שאומרים

לך, למשל בקשר בו שניכם פנויים ומנסים לבנות משהו, ואחרים חושבים שאתם לא מתאימים. את רואה את התכונות החיוביות שבו, אידיאליזציה קלה ועתיד ורוד. איזה עתיד היא יכולה לראות בתור מקום שני? בתור הגלגל החמישי בעגלה? ולבוא לצעוק על כל חברי הפורום שאנחנו מנסים "לחנך" אותה?
קצת דרך ארץ. כל שעשינו הוא להעלות בפניה אפשרויות נוספות, משהו שהיא ביקשה!

אני לא יכולה לדבר בשם secrete

ובטח שלא בשמה. אבל אני כן יגיב בשם עצמי. ההרגשה שאני קיבלתי לפחות מחלק מהשרשור הוא לא הצעות שניתנו אלא באמת "ניסיון לחנך". יש דרך לאמר כל דבר. שלא תבין אותי לא נכון, אני לא מדברת ספציפית על ההודעות שלך , אלא באופן כללי. אבל שים לב למשל להודעה הנוכחית שלך - "איזה עתיד היא יכולה לראות בתור מקום שני? בתור הגלגל החמישי בעגלה?" היא בכלל לא דיברה על עתיד, היא לא אמרה כלום לגבי זה שהיא מחפשת עתיד, היא שאלה על המוסריות והלבטים שבנושא. היא אמרה בפירוש שאיתו היא לא מחפשת עתיד. ובכל זאת מגיבים גם על כך, כי זו הדעה שהרב מחזיקים - אם אין עתיד לקשר אין בו טעם. וזה לא נכון לגבי כולנו. הדוגמא שאני נתתי מחיי הפרטיים, היתה גם לגבי "קשר שאין בו עתיד" ואפילו גרוע מזה, זה היה מישהו שפגע בי וכל אדם שפוי בדעתו היה אומר לי להתרחק ממנו כמו מאש. אני בסופו של דבר עשיתי את הבחירה שלי והיום ממבט מרוחק אני מאוד שמחה על כך כי רק הרווחתי. הנקודה היא שחברים דיברו איתי וייעצו לי ואני הקשבתי (לא קיבלתי אבל כן הקשבתי), ויש הבדל ענק בין לייעץ למישהו לבין להוכיח אותו.

Sunset Night

New member
שימי את עצמך במקום הדייט

אני יכול רק להגיד לך את דעתי, שממש לא הייתי רוצה לצאת לדייט עם מישהי שיש לה יזיז. אבל כמובן שהדייט שלך לא יודע את זה, ואם תנטבי את הכל כמו שצריך אז הכל יכול להיות בסדר גמור. אם את לא מרגישה בנוח עם זה, פשוט תשימי את היזיז שלך בצד כשאת יוצאת עם מישהו. אם זה לא מסתדר, תמיד אפשר לחזור ליזיז. אם זה כן מסתדר, אז סבבה. אם גם את זה לא מתחשק לך לעשות, אז לדעתי רצוי להפסיק את הקשר עם היזיז אם את רואה שהדייט הזה מסוגל להתפתח למשהו ששווה להשקיע ולוותר למענו.

KOBI1302

New member
תראי

תקשבי זה לא דבר רע כל עוד שני הצדדים מסופקים מהעניין ומרוצים חוץ מזה תעשי ה שטוב לך ומה שנוח לך

asher566

New member
מוסריות../images/Emo24.gif

אני חושב שאת נוהגת בתבונה רבה,מוסריות ממש לא תופסת כאן מקום ,ולמה.??אילו היית מסתירה את העניין עם היזיז ,כאן הייתה נכנסת המוסריות לתמונה.אני רק מקווה שהיזיז יודע על מצבו כזמני בחייך, ואם לא אז כדאי שתיידעי אותו. אני לא יודע בת כמה את ,בדרך כלל נשים כמוך שרוצות ממלא מקום זמני, עושות את זה עם גבר עם יתר אחריות ,נשוי ,או מישהו במצב דומה לשלך(נמצא בסכסוך עם זוגתו ומחכה שילובנו הדברים) פעם הייתי עם מישהי צעירה ושאלתי אותה אם לא מפריע לה שאני נשוי.היא ענתה לי תשובה שאני לא אשכח בכל ימי חיי וכדאי גם לך לחשוב על זה. תשובה: אם אני נכנסת לאכול במסעדה והאוכל מאוד טעים מה איכפת לי מי הטבח(אני הולכת על התוצאה האישית)

למעלה