שאלה על כנפ"ץ...{כנפי צניחה}

EdoMarksman

New member
שאלה על כנפ"ץ...{כנפי צניחה}

אם אני עובר קורס צניחה{או צניחה בודדת}לפני הצבא,אני יכול ללכת עם סיכת כנפ"צ במהלך השירות?

random11

New member
אני חייב לשאול,

מה זאת ההתלהבות מכל מני סמלים וסיכות על המדים?

amithadar

New member
נו ברור

לא כל הזמן יוצאות העיניים מהחורים שלהן מהסיכת שלישות של אחותי

Amazing18

New member
איזו תגובה של אנטי אלוהים!

מה הגאווה בלהיות חייל אם תה לא מפוצץ בסיכות ובלאגנים? זה פשוט כל כך יפה לראות מישהו עם סיכות עליו, זה מרשים.

fadedX

New member
תגובה

מה שמאפיין את החייל זה לא הסיכות. עובדה שכל היחידות המובחרות חוץ משייטת לא עונדות את הסיכות שלהם...

Amazing18

New member
מי דיבר על אפיון?!

חלאס לתפוס בקטנות, מה נשאל את זה ככה, מה יותר יעשה לך משו ..לראות צנחן [תה יודע מה.. עזוב ת'חיבה שלי לצנחנים], לראות מגבניק מפוצץ בסיכות כמו שרק מגבניקים יודעים או לראות לידו פקיד מהקריה עם רבט מסכן [שאגב ני לא צוחקת על זה חלילה, כי אני מהקריה.. זה סתם לצורך הדוגמא].

Drunk Bullet

New member
עדיף בכלל לא לראות מ"גבניקים../images/Emo3.gif

דבר שני - "לראות מגבניק מפוצץ בסיכות כמו שרק מגבניקים יודעים"..הא? איפה ההגיון במשפט? סתם התלהבות ילדותית (ועוד ל90% מהסיכות משום מה תקועות כנפיים בלי קשר לשום דבר, לא ייחוד ולא נעליים).

fadedX

New member
מה זה מה יותר יעשה לי?

אני מתגייס לצנחנים במרץ והדבר האחרון שאני יעשה זה יילך לשם בגלל צבע כומתה או כנפ"ץ... הכל תלוי בבנאדם.זה שיש לאיזה מישהו המון סיכות לא אומר שהוא גיבור על...

fadedX

New member
אני

מתגייס לצנחנים במרץ והדבר האחרון שאני יעשה זה יילך לשם בגלל כנפ"ץ או כומתה אדומה. הכל תלוי בבנאדם ולא בסיכות שיש לו.

chico senda r

New member
לדעתי? יותר יפה לראות

את הפלאט-טופ מדוגם מההתחלה ועד הסוף, ואם אפשר אז בלי סיכות על הבן אדם בכלל... איך שאתה רואה את הנשק והמחסור בסיכות את מבין את ה"אלוהים" שהולך מולך.. (מה לעשות?!? החלום היה להיות בסיירת...)

random11

New member
סיכות:

הדבר הזה שצריך לשים על המדים לפני שיוצאים הביתה או בחמש בבוקר כשקמים לפני שחוזרים לבסיס.

למעלה