שאלה על יום הגיוס

שאלה על יום הגיוס

ביום חמישי אני יודעת שמגיעים ללשת גיוס , אבל מ לגבי יום ראשון,אנחנו מגעים ישר לצרפין? או שלוקחים אותנו מתל השומר? ועוד שאלה האם אלה מכם שהתגייסו כבר באו עם הורים ליום הראשון של הטירונותכמו אצל חיילים רגילים.?

SummerSpirit

New member
ביום הראשון של הטירונות, ובכלל בשאר הימים

את מגיעה בכוחות עצמך. זה לא ממש צריפין, זה יותר מחנה גדעונים. למרות שאפשר להגיע לשם מצריפין. ולא, לא באים עם ההורים. מן הסתם כי לא יכניסו אותם לבסיס.

תודה על התגובה המהירה,יש לי שאלה נוספת :)

מי שיודע איך אני מגיעה לשם מאזור צפון ת"א... וגם מחלון?? ואיפה יורדים בדיוק באיזה מקום? והבסיס שניהיה בו הוא בהד 7 נכון??

קו 20 מחולון מגיע לשער ראשון בצריפין ואז צריך

לקחת בתוך צריפין קו 6 כדי להגיע לשער יפו לצאת מהשער לעבור את הגשר ואז את מגיעה למחנה גדעונים

חמודהה2

New member
שער ראשון לציון ?

ואתה אולי יודע איזה אוטובס מגיע מצומת אזור .( השבעה)?

bachin

New member
טוב שלא אמרת לנסוע דרך חיפה

לוקחת אוטובוס לצומת חולון משם 451 461156 457 מגיע עד הכניסה של צריפין יורדים בכניסה עוסרים את הגשר ואתם במחנה גדעונים אזהרה!- בשעות הבוקר 156 מלא בחיילים שצריכים להיכנס לצריפין ורוב הפעמים יש מכות אם לא בא לכם להתחיל את הבוקר ב12 סיבובים באיגרוף הישתדלו להימנע מ156. ולכל המעוניינים לצאת לטיול ברחבי צריפין תעלו על קו 6 וסעו להנאתכם, זה לא יעזור לכם, אבל לפחות תסעו בשטחים הנרחבים של צריפין ותשרפו זמן

חמודהה2

New member
אתה יודע אולי אם חלק מהאוטבסים שהזכרת עוברים

דרך צומת אזור ? ( בתחנה הענקית הזו לפני משתלת אזור )

Elvi89

New member
אנחנו הבאנו את ההורים ביום חמישי...

למרות שראינו אותם כבר באותו היום בבית..חחח.. אבל בשבילם היום הזה מרגש לא פחות כמו בשבילנו ובכלל כמו לחיילים רגילים.. נראה לי ההורים אפילו יותר מתרגשים מהורים של חיילים רגילים... כי הם יודעים כמה נלחמנו והנה הגיע היום הזה...(מניסיון.. לפי חברות שלי אני רואה את ההורים שלהם לעומת שלי..איך הם התרגשו ואיך כל השכונה שלי כבר יודעת שהתגייסתי וכל העולם ואחותו.!!!!!!!!!!!!!!)

למעלה