שאלה על חום השחר

laimor

New member
שאלה על חום השחר

מהמחזור עד ל- 12.10 החום היה 36.4 ואז עלה ל- 36.7. הסקתי מסקנה שהביוץ היה יום לפני. וכמובן זה תאם את הכאבים הגדולים של הביוץ שאני ממש מרגישה. המשכתי למדוד. הכאבים חלפו ואז היום 16.10 עלה החום ל- 36.9. האם הביוץ היה אתמול בכלל? אני רק חודש שני אחרי הפסקת גלולות כך שלפי חודש שעבר הביוץ היה אמור להיות בכלל ב- 14.10. מה קורה כאן? תודה!

סימבה ק

New member
שאלה לי אלייך:

האם החום שעלה אז ל-36.7 נשאר עקבי? אם כן - הביוץ כן היה אז. פשוט לפעמים ישנו עוד "טיפוס" בטמפ' וזה טוב שהטפמ' עולה.

laimor

New member
תשובה לסימבה ק

כן. החום 36.7 היה עקבי מה- 12 13 14 15 וב- 16 עלה ל- 36.9 לא יודעת מה להגיד לך. נקווה לטוב.

Merry4ever

New member
הצעה...

תפסיקי למדוד חום, ואל תכניסי את עצמך ללחץ הביוץ בד"כ מגיע ביום ה- 14/15/16 (תלוי באורך המחזור שלך) לאחר שהופיע הדימום של המחזור וככה חברה שלי נכנסה להריון חודשיים אחרי שהפסיקה עם הגלולות. הצעה שלי - אל תמדדי חום, תחגגי ביום ה12,13,14,15,16
מאמינה שאם הכל תקין תכנסי להריון מהר יותר ממה שאת חושבת.. תעזבי את המדידות חום לעוד חצי שנה +... בלי לחץ - תהני מהנסיונות

laimor

New member
תשובות שלי

א) תודה על התשובות. ב) יש לי ילדה בת שנתיים כך שאני דיי בעניינים. אבל זה משהו שנראה לי נחמד (=מתי אפשר להפסיק בפעילות קודחת ולהירגע

מסתבר ששלי דווקא ביום ה 9...../images/Emo192.gif

וזה למדתי בדיעבד מהרופא שלי שבדק את המחזור שלי במשך שנה שלמה...

ע ו ג ל ה

New member
../images/Emo31.gifלא אוהבת את הגישה הזו. כל אחת ומה שמתאים

לה, ולטעמי זה נורא לא רגיש להגיד למישהי שמנסה להיכנס להריון (גם אם זה רק החודש השני) "אל תכניסי את עצמך ללחץ". ואגב, אצלי, במחזור נורמלי לגמרי של 31 יום, הביוץ היה ביום ה19, אז העצה הזאת לא תמיד נכונה

../images/Emo45.gif מאוד אוהבת את הגישה הזו!

ידוע (כבר מבחינה מדעית) שלחץ נפשי מקשה על הכניסה להריון. לא רואה בתגובה הזו שום דבר לא רגיש... להפך - תהני מהניסיונות! פשוט וקל להכנס להריון זה סה"כ דבר טבעי, ואסור לשכוח את זה אם לא מצליחים מספר פעמים - יש מקום לשיטות ובדיקות והכנה שאינה ספונטנית... קחי את השבוע ההגיוני, תודיעי לבעל שהשבוע חוגגים, ויאללה, תהנו אצילנו זה עבד, פעמים. בפעם הראשונה - מיד שניסינו בפעם השניה - רק בחודש השני

מעיןבר

New member
הביוץ היה יום לפני שהחום קפץ ל- 36.7

יש נשים שאצלן החום אח"כ ממשיך לעלות בעקביות. אצלך הוא פשוט עולה בקפיצות... ממליצה בחום על פורום "לקראת הריון" - שם יש את מרבית המומחיות וגם תמצאי חברה לדון בה על כל חוויותייך משלב זה בחיים.

למעלה