שאלה על חדרי-כושר בת"א:

קטריס

New member
אתה טועה, זוהי סכיזופרניה רגילה

בשלבים הראשונים של התקפי סכיזופרניה פראנואידית כרונית, ההזיה עדיין נאבקת עם הצד הלוגי של המוח ומנסה 'למצוא לעצמה הוכחות'. בשלבים מתקדמים זה קורה ע"י עיוות המציאות, בשלבים הראשונים תפיסת המציאות עדיין לא איבדה משיווי משקלה והחלה בתהליך ההתפוררות. להזיה לא איכפת מה מושא ההזיה, כל עוד הוא משרת את מטרת ההזיה. על כן היא מוצאת את הנתיב עם הכי פחות התנגדות, ומכוונת למטרה שתדרוש הכי פחות הסברים לוגיים לצד הלוגי של המוח. זאת על מנת להבטיח קרקע פוריה יותר להשתרשות ההזיה, שלאחר מכן כבר תפלוש אל החלק הלוגי של המוח. במקרה שלנו, מבין כל ספקטרום המציאות הרחב שבעולם, הנתיב עם הכי פחות התנגדות הוא וינגייט. זהו למעשה שלב תאורטי במחלה הנקרא 'הלימבו', בוא למעשה עדיין לא הוחלט לחלוטין אם ההזיה אכן קיימת / אם אין הזיה כלל וכלל וזו האמת / שילוב של השניים - אדם המגלה קונספירציה ע"י חוויית הזיות עליה (די נפוץ).

oridoron77

New member
לאו דווקא עד כמה גדול וחזק

אלא מה הוא רוצה להיות , זה מה שהיית צריך לשאול. אני גם אישית אוהב יותר את התרגילים החופשים שמערבים אביזרי ברזל (מוטות, משקולות , שרשראות ...) , הכי טוב זה פשוט לגשת ולראות מה אפשר לאלתר מסך הציוד בחדר כושר...

albb

New member
"שמערבים אביזרי ברזל (מוטות, שרשראות ...) "

נשמע כמו משפט של פורום סאדו-מאזו

d_style

New member
../images/Emo207.gif המלצות לחד"כ *זול* באיזור כיכר רבין

חדר כושר שכונתי שכזה, לא רשת גדולה מסועפת ושמנה שגובה 300 שקל לחודש
.

הזכירו פה לא מזמן את "מכון הכוח"

על ארלוזורוב ליד "בגוף ראשון" (ממשיכים אחרי השופרסל ללכת, מגיעים למרכז מסחרי קטן עם טבע ספורט קסטל ובגוף ראשון, ושם בצד יש את מכון הכוח) לא נכנסתי לשם אף פעם, אבל אמור להיות זול ושכונתי.

אלי ו.

New member
אני לא מכיר שום מכון

בו יאמרו לך משהו אם תשתמש בגיר או יעשו לך בעיות אם תעשה דדליפט. אפילו כשהייתי בקטע של הרמות אולימפיות לא אמרו לי דבר. הבעיה בישראל הרבה יותר בסיסית, לא בכל חדר כושר יש כלוב סקוואט. השאלה שלך צריכה להיות "באיזה חדר כושר אפשר למצוא מתקן סקוואט חופשי?"

Y a n i B

New member
איך אהיה WESTSIDER אמיתי ככה, אלי?

אגב, כנראה שבאזור שאתה גר בו ליברליים יותר בקטע הזה של השימוש בגיר. אצלי במכון (ובערך ב-70% מהמכונים בירושלים) אסור להשתמש בגיר. בכל מקרה תודה על התשובה אלי, אני אקח את זה בחשבון. לא ידעתי שהמצב כ"כ נורא בארץ הוינגייט

אלי ו.

New member
אם אתה רוצה להיות ווסטסיידר אמיתי

אתה צריך להתחיל לאכול ולפתח כרס נאה. במקביל אתה צריך למצוא ספק חומרים אמין שמחזיק גם חומרים וטרינריים. welcome to the dark side

Y a n i B

New member
אל תדאג, בשביל זה אני מתחיל באוקטובר דוקטורה

ככה, ב-2014 אני כבר אוכל להשתמש חופשי. בכל מקרה - תודה על העצה בקשר לאוכל
westside barbell - often imitated, never duplicated (נתת לי סלוגן, אז אני מחזיר לך אחד)

Y a n i B

New member
1 מפה, 1 מפורום לימודי רפואה

1+1 יפה יצא לך. וכן. יאללה עושים ווסטסייד?

m0sh3

New member
אולי אני עובר למכון שם,

אם כן אז יש מצב. דבר איתי אם אתה צריך עזרה באיסוף חומר וכו'.

למעלה