שאלה על השפעת הגלולה...

מסובכת

New member
שאלה על השפעת הגלולה...

בוקר טוב לכולם, יש לי בעיה מסויימת שקצת מטרידה אותי ואני לא יודעת ממש עם זה קשור אחד לשני. תקציר הבעיה: לפני שלוש שנים בערך (שהייתי חיילת לקחת את הגלולה הראשונה) התחלתי לקחת גלולה (בייחוד בשל כאבי המחזור החודשי), בשביל לקחת את הגלולה עצמה - אני לא עברתי שום בדיקה גופנית לשם זה. אז מה שאני רוצה לשאול הוא: בעת שהייתי לוקחת גלולה עשיתי הפסקות של חודש, לפעמים חודשיים, וכן הלא. אבל לפני חודש בערך, לאחר הפסקה מסויימת של חודש חודשיים, לא יודעת עם הגלולה קשורה לזה אני רואה אצלי כתמים חומים שלא ראיתי בכלל, העם הגלולה יכולה לגרום לתופעה כזו למרות הכל אם הזמן?? הכאבים היחידים שהרגשתי בעת נטילתם הוא רק - גודש בכאבים בחזה וקצת סחרחורת ועייפות..וזה עבר והגוף התרגל כבר. אז האם יכול להיות שהגוף מתחיל לדחות את הגלולה ומגלה רגישות לגלולה?? אשמח לכל תגובה... תודה רבה מראש
 
גלולות

לא נשמע מדאיג. לא רצוי לקחת גלולות ולהפסיק כפי שאת עושה כי אז נגרמות ההפרשות החומות. יש ליטול את הגלולות באופן רציף ומסודר. לא נגרם כל נזק ואין כל בעייה-רק המשיכי בנטילה רצופה ומסודרת.
 

מסובכת

New member
תודה על המענה, אבל התכוונתי...

כאשר ציינתי "מין כתמים" לא התכוונתי להפרשות, אלא למין כתמים כאלה על העור. האפשרות שבגללה הסקתי ככה, היא בשל לקיחת הגלולה (מינס) לאחר הפסקה והופעתם של הכתמים החומים (לפעמים שחורות גם) על העור. מקווה שלזה תהיה תגובה - וסליחה על אי-ההבהרה שלי. תודה מראש
 
למעלה