שאלה על הפרשה

שאלה על הפרשה

סליחה מראש אם אני אגעיל מישהי: יש לי הפרשה צהובה בהירה ג'לית, אבל אין לי גירוד. זה יכול להיות הפרשות של הריון? ועוד משהו: כבר מזמן היה בא לי צ'יפס ואתמול אכלתי והצטערתי על הרגע כי עד עכשיו יש לי בחילות. ב-7 חודשים הבאים אני בכלל לא יאכל מטוגן. אל תעשו את זה לעצמכן...

חני 20

New member
אממ..

לא מבינה בזה. אבל זה בערך מה שאני מכירה מקרוב ואצלי ב"ה הכל בסדר אז כנראה שזה קשור להריון ולא לדלקת או משהו כזה.

אגב הפרשות - נדחפת עם שאלונת..

אתמול הייתה לי הפרשה שבלולית חומה מגעילה שנראתה לי כמו הפקק הרירי.. איך אני יודעת שזה זה? ואולי זה לא? זה נראה לי דוחה להפליא בדיוק כמו שתיארו אותו (איכס)!!

אילת27

New member
לי שי הפרשות כאלו

זה בסדר זה מפסיק וחוזר על עצמו ואני כבר בשבוע 29+4 ובקשר לבחילו ולצרבות ולכל החבילה הזאת גם אם תאלכי מטוגן וגם אם לא זה יהיה אותו דבר

יופי הרגעתן אותי.

אבל כדאי להימנע ממזון מטוגן כי זה מגביר את ההרגשה הזאת. אני מקווה שהיא תעלם בקרוב כי כל מה שאני אוכלת מגעיל אותי כי אני חושבת על הצ'יפס המגעיל

יעלי ס

New member
גם לי יש אותה הפרשה בדיוק כל ההריון

הרופא טען שזה בגלל שינוים הורמונליים. בכל מקרה עשיתי משטח וזה היה תקין.

BillB

New member
גם לי! ובדיוק עמדתי ללכת לרופאה

בגלל זה. מזל ששאלת! זה רק מוכיח שוב ושוב שבהריון צריך לשאול כל מה שעולה בדעתנו, גם אם זה לא נעים או נשמע לנו שאף אחד לא ממש יתלהב מהתאורים. מסתבר שכולנו עוברות דברים דומים, וכל כך מרגיע לגלות שזה כך.

למעלה