שאלה על הארכיטקט.

Idoma13

New member
שאלה על הארכיטקט.

בקטע עם הארכיטקט, הוא אומר שהדלת משמאל מובילה חזרה למטריקס, לטריניטי ולהרס של כל הגע של ניאו (בניאדם מן הסתם). השאלה היא למה? איך החזרה למטריקס תגרום להרס של כל בני האדם, הרי רק אם הוא יגיע למקור ולא יעשה שם את מה שהוא אמור לעשות (לבחור 23 אנשים כדי לבנות את ציון מחדש ובכך לאתחל את המטריקס) אז המין האנושי וכל מה שקשור למטריקס יהרס.. זה מה שהארכיטקט אומר בעצמו. אז למה הדלת השמאלית מובילה להרס גם כן?
 

NiGa

New member
בלבלת מעט...

הדלת חזרה למאטריקס תרום לטקלה שתהרוס את כל מי שבמאטריקס - כולל ציון. הדלת למקור תגרום להפצת הקוד של ניאו, בחירת 23 אנשים חדשים, השמדת ציון - ויצירת ציון חדשה עם 23 הנבחרים. למאטריקסיים לא יקרה כלום.
 

Idoma13

New member
את זה הבנתי אבל...

הוא אומר שאם ניאו יסרב לבחור 23 אנשים אז המין האנושי וכל מי שקשור למטריקס יושמד. אבל עזוב את זה.... מה התקלה שתגרם אם ניאו (יותר נכון כשניאו*) חזר למטריקס? מה יגרום להרס האנושות וציון?
 

Darakan

New member
קריסת מערכות

כי הקוד של ניו לא הופץ בזמן המועד
 

NiGa

New member
יותר נכון לא יופץ,

יש עוד זמן עדש שהתקלה תתרחש - וזה מן הסתם הסרט השלישי.
 

Idoma13

New member
אז מה?........

הרי המטריקס לא בנויה לפי לוח זמנים מסויים. או שכן? וחוצמזה, איזה קוד ניו נושא?
 

Darakan

New member
את הקוד של האנומליה...

ולפי מה שהבנתי זה אמור לקרות עם הריסת ציון
 

Idoma13

New member
אוקיי, אז יש לוח זמנים אבל ניו....

הוא תוכנה? לא שאני שולל את הרעיון, זה דווקא מאוד הגיוני, הרי האחד נועד כדי "לשרת" מטרה מסויימת במטריקס ויכול מאוד להיות שהוא בעצם עוד תוכנת על בתוכה שתוכנתה על מנת לעזור לשפר את המטריקס בכל פעם, לתת מעיין משוב כזה למתכנתים, לכו תדעו. הרי אני באמת חושב שהעולם האמיתי הוא חלק מהמטריקס, ואם זה ככה אז מאוד הגיוני שהאחד הוא תוכנה... תוכנה שנועדה לא רק לתת משוב אלא גם לתת תקוות שווא לאלו שכביכול השתחררו מהמטריקס. מה אתם אומרים, התחרפנתי?
 

NiGa

New member
ניו לא תוכנה

כמו שלכל אדם יש את המוח שלו במאטריקס - כך גם לניו, רק שהקוד שתופס את ניו כשהוא נכנס למאטריקס מאפשר לו דברים שאחרים לא יכולים לבצע.
 

Idoma13

New member
הגיוני.. אבל...

לך תדע הרי מה שכתבתי בהודעה הקודמת לא מופרח לגמרי... יכול היות שנגלה שניו הוא בעצם תוכנה, תחשוב על זה רגע... האדריכל אמר לו שיש לו יעוד, וזה להגיע למקור ולגרום לאיתחול של המטריקס על מנת לשפר אותה. הדבר הזה קרה בכל גירסה של המטריקס, דבר שאומר שתמיד יש משו שמכוון אותו לאותה נקודה, יכול להיות שזו פשוט האורקל שהיא בטוח תוכנה... ויכול להיות שזה בעצם המקור מכוון אותו, שהוא בעצם כן תוכנת על בתוך המטריקס.
 
למעלה