שאלה על דרבי סנדה

alooon1

New member
שאלה על דרבי סנדה

על המנוע יושב מין פקק שחור כזה שבתוכו צריך לשים שמן....אבא אומר שהוא חושב שזה שמן גיר.... מישו שמבין ויודע יוכל להפנות אותי למזה הפקק הזה..? איזה שמן הוא צריך? וכמה? אם תזדקקו לתמונות אל תהססו לבקש

alooon1

New member
מישו? בקשה זה חשוב....

בבקשה זה חשוב..... יש לי גם נזילה מהמכסה שסתומים.... נזילה אומנם קטנה..... בערך 2-4 טיפות שמן על הריצפה כל בוקר...אז שלא ילך לי מנוע או משו... בבקשה תעזרו לי אני עוד חדש בעסק

ברוך הבא ! ראשית אין לסנדה שסתומים

כך שהנזילה היא לא ממכסה השסתומים. 1.אבא אמר שמן גיר - אבא צדק ! שמן לגיר ניתן לקנות באביזריון,רח' הסדנא 6 בת"א או בכל מוסך אופנועים אחר. 2.יש המשתמשים בשמן מנוע 15/50 או 20/50 בתור שמן גיר אך מאחר ואני לא יודע בבירור מהו השמן המומלץ לגיר של הסנדה,אני לא אמליץ לך באיזה שמן מנוע להשתמש בתור שמן גיר. 3.אם יש לך את ספר האופנוע - אמור להיות כתוב שם,או שתחכה עד שמי שהיה לו סנדה יתעורר ויענה לך,מקסימום לא תיסע יום אחד עם הסנדה לבצפר,או שתעבור במוסך ותשאל.

dorxr

New member
איזה שנה הסנדה?

יש לי דרבי למכירה מעוניין? אם אתה צריך חלקים גם טוב

PaZzO

New member
למה בדיוק אתה צריך להוסיף שמן גיר ?

דבר ראשון מחליפים לסנדה שמן גיר רק בטיפול גדול (כל 8000 ק"מ) ובקשר לנזילה אם אתה אומר שיש מתחת לאופנוע בבוקר שלולית קטנה כזאת זה בסדר אבל אם הוא נוזל לך באופן קבוע בזמן נסיעה אז תלך למוסך טיימינג בת"א הוא זה שהרכיב את הסנדות בחברה שהיא עוד הייתה קיימת ...

chico senda r

New member
דיי להיות חאפר..

אם יש נזילה אז זה "בסדר"?!? מאיפה הבאת את זה? יש נזילה? בדוק מאיפה, כנראה הלך אטם איפשהו, לא יודע מאיפה? קח לבדיקה..

alooon1

New member
תודה לכולם כנסו בבקשה

ראשית כל אני נוסע לבסיס לא לבית ספר..... שנית איך אני יודע כמה שמן למלות? אין מדיד ..... תודה מראש....

600-650../images/Emo45.gif

אתה חי איש?

PaZzO

New member
צ'יקו סתום תפה יותר טוב לך

יש לי את הסנה שלי 3 וחצי שנים והיא נוסעת כמו שור וכל פעם שלא הייתי נוסע עליה כמה ימים אז היו לה כמה טיפות מתחת לאופנוע זה סבדר גמור ונורמאלי שהאופנוע מוציא את הזבל שיש בפנים אז נזילה כזאת זה בסדר ואמרתי לו שאם הנזילה היא מתמשכת ויש אותו כל יום וגם שהוא נוסע אז שילך למוסך אז תקראטוב טוב לפני שאתה מדבר ...

chico senda r

New member
מדהים...

דבר ראשון שמור על הפה! אתה עדיין במקום ציבורי. והעובדה שהסנדה שלך כבר 3 שנים וחצי מטפטפת שמן כשאתה לא מניע, לא אומרת שהכל תקין. אני יכול להעיד ששלי עמדה כרגע חודשיים +- ורן יעיד שלא טפטף כלום. קראתי טוב את מה שכתבת, ולדעתי גם נזילה של טיפה או שתיים זה לא אומר שהכל תקין, ושלא כדאי לבדוק את זה. תעשה כרצונך בשלך, אני ממליץ לו לבדוק בכל זאת.

chico senda r

New member
כדי להבהיר לך...

"ובקשר לנזילה אם אתה אומר שיש מתחת לאופנוע בבוקר שלולית קטנה כזאת זה בסדר " מילים שלך..

אחי, להזכיר לך, צילמתי אותך פעם

מתחרע על הכלי ווילי, סטופי, מדרגות, קפיצות אז ............ עזובתנו באימש'ך עם טיפות.

למעלה