שאלה על דג שנראה חולה

שאלה על דג שנראה חולה

שלום לכולם!
יש לי אקוואריום צמחיה, 75 ליטר שמאכסן לו באושר 30~ דגים ( נאונים, בוטיות, דגים מנקים ועוד כמה חבר'ה ) ושרימפסים שמשריצים כאילו אין מחר
למרות שמספקת CO2 לצמחים נראה שחסר חמצן, הוספתי מכשיר שמזרים בועות אוויר ורוב הדגים ירדו מהחלק העליון של המיים ונראים מצויין. חוץ מדג אחד... הבטן שלו התנפחה והוא שוחה כבר 4 ימים עם הפה כמעט מחוץ למים בחלק העליון של האקוואריום, שוחה מהר ונראה שממש חסר לו חמצן
הזימים שלו לא שינו צבע, הסנפירים נראים טוב, יש לו קשקש אחד שנראה פגום אבל אני לא יודעת אם זה בגלל שהבטן כל כך נפוחה או שזה משהו אחר - יש לכם רעיון מה אני יכולה לעשות?

לדעתי...

יש לך עומס של ממש על האקווריום 30 דגים על 75ליטר??לי אישית זה נשמע המון מה עוד יש לך בוטיות שמעניין איזה בטויות הן כי רוב הבוטיות גדלות לגודל יחסית גדול ולרובם 75 ליטר לא מספיק... למה הדג שלך חולה? אני לא יודע אבל אנחנו צריכים עוד קצתמידע על תכולת האקווריום איזה פילטר יש לך איזה דגים בדיו יש לך איזה בוטיות??. ומה זה עוד כמה חברה?? וכן מצבו של הדג לא נשמע טוב כל כך... עוד קצת תשובות ואולי מישהו יוכל לעזור לך

אז ככה...

האקוואריום הוא ferplast, הפילטר הוא ביולוגי פנימי גם של ferplast, יש לי 4 בוטיות-ליצן חמודים ומופרעים, הכי גדול בהם באורך של אצבע בערך, שאר הדגים ( נאונים קרדינלים ועוד ) קטנים ממנו בהרבה.. שומרת על טמפרטורה של 29 מעלות, מחליפה 10%-15% מהמים כל שבוע, מאכילה פעם ביום חצי כפית טטרה פרו קולור וטבליה לבוטיות של JBL.. שכחתי משהו?

למעלה